Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Dominion Tour 2011 vyráží na turné po republice!

V této chvíli již jsou jasná města, která budou tvořit základní nosnou konstrukci druhého ročníku projektu s názvem Dominion Tour. Po úspěchu prvního roku, zakončeného dramatickým finálovým kláním na podzimním Deskohraní v Praze, opět v průběhu roku navštíví více než 25 měst po celé České republice.
Celá tour je založená na populární karetní hře Dominion, v níž se snažíte vystavět si správným nákupem co nejúčinnější a nejlepší balíček, který vám pomůže k zisku nejvyššího počtu vítězných bodů. Ve hře najdete spoustu taktických možností a již v základním balení naleznete celkem 500 karet více než 30 druhů.

V průběhu celého roku mohou hráči v Dominion Tour získávat body, díky nimž se pak mohou kvalifikovat do finálové fáze, která se i letos uskuteční na již zmiňovaném Deskohraní v Praze. Letošní cestu zahájila Dominion Tour v Praze a v Kopřivnici a chystá se do mnoha dalších měst, například v Táboře, v Olomouci nebo v Kladně.

Staňte se i vy součástí této zajímavé a originální události a rozšiřte řady 471 hráčů z celé republiky z loňského ročníku. Ti nejšikovnější a nejlepší získají pěkné věcné ceny od hlavního sponzora soutěže – firmy Albi.

Na závěr ještě jedna cistace o tom, jak si vysvětluje úspěch Dominion Tour její hlavní organizátor Jakub Těšínský: „Hlavním důvodem je jednoduchost hry. Mnozí se ji učí až těsně před turnajem, a přesto si dobře zahrají. Hra je krátká, svižná a nabízí nepřeberné množství variant. Na turnaji se objevují i děti. Ty hra vyloženě baví, a některé z nich dokonce zanechají své rodiče ve výsledkové listině hluboko za sebou.“

Dominion Tour 2011 vyráží na turné po republice!
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Wildtastic Five – prázdné safari