Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Fanoušci deskových her z Brna, pozor! Je tu Planeta her!

Společnost Planeta her, která do České republiky dováží spoustu deskových her, které byste zde jinak sháněli velmi obtížně, se rozhodla připravit pro své zákazníky překvapení. Otevírá totiž svoji první kamennou prodejnu, ovšem nenajdete ji v hlavním městě naší země, ale v hlavním městě Moravy – v Brně.

S jejím otevřením se do Brna stěhuje také centrální sklad, díky čemuž slibují majitelé lepší a rychlejší expediční doby.

Samotnou prodejnu najdete v centru Brna na ulici Údolní. Samozřejmostí je výběr ze stovek deskových her nejrůznějších stylů. S výběrem vám rád poradí odborný personál.

Tím ale novinky ohledně plánů Planety her nekončí, protože na stejnou adresu se připravuje také půjčovna deskových her a především nová herna. Všechny tyto aktivity Planety her určitě budou hráči z širokého okolí Brna, včetně nás, vítat s otevřenou náručí.

Planeta her tak navazuje na novinku, o které jsme se zmíňovali krátce už minulý týden v článku o plánech českých distributorů. Firma se totiž rozhodla pustit do trnitého prostředí lokalizace deskových her. Její prvotinou bude karetní hra Timeline malého vydavatelství Hazgaard, která je prozatím k dispozici pouze ve francouzštině. Podle dostupných informací bychom se mohli Timeline dočkat před letními prázdninami.

Věříme, že je to první vlaštovka, přejeme hodně úspěchů a chuť do dalších změn a novinek..

Fanoušci deskových her z Brna, pozor! Je tu Planeta her!
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Navlékej, nečekej – poztrácené kuličky