Chcete číst recenze dřív než ostatní? Chcete exkluzivní obsah? Sledujte nás na Hero Hero!

REXhry představují Blood Rage v češtině a prosí o pomoc

blood-rage-baleni

Tak, a je to oficiálně venku (= na Facebooku vydavatele)! REXhry připravují absolutní pecku, kterou je jedna z her z produkce společnosti Cool Mini or Not. Jedná se o horkou novinku Blood Rage, která v češtině ponese podtitul Soumrak bohů.

To ale není všechno, protože toto malé vydavatelství žádá o Vaši pomoc. Hra bude k dispozici někdy v létě, ale pokud někdo z Vás přemýšlí o jejím pořízení, právě teď je ideální čas! Máte totiž možnost si hru předobjednat už nyní a ještě k tomu udělat dobrý skutek. Současně pomůžete rexíkům uvolnit kapitál a přesunout jej do dalších projektů, které kvůli finanční náročnosti vikingské novinky musely být pozastaveny. Blood Rage je v tuto chvíli k objednání za zvýhodněnou cenu 1899,- a všichni, kdo si jej předobjednají dostanou navíc ještě dvě unikátní figurky (z původní Kickstarter edice), které nebudou součástí normálně prodávaných balení hry.

blood-rage-figurky-2

A za svoje peníze dostanete (s výjimkou již zmíněných odměn) ještě naději. Pokud tento způsob prodeje bude úspěšný a o Blood Rage bude zájem, je šance na lokalizaci dalších pecek z produkce Cool Mini or Not. A že to nejsou žádná ořezávátka – za všechny stačí zmínit Zombicide, Arcadia Quest nebo zbrusu nové B-Sieged..

O hře se více dozvíte na adrese http://bloodrage.rexhry.cz a objednávat pak můžete přímo přes Planetu her

blood-rage-pripravena

blood-rage-figurky

Prozkoumávejte dál
První desková hra ve vesmíru!