Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Soutěž o českou deskovou hru Muníci UKONČENO

Muníci jsou prvotinou začínající české firmy T.M.Games, která teprve začátkem tohoto roku pronikla na distribuční trh. Jedná se o strategickou hru s prvky štěstí a se stavitelským nádechem. Své hrdiny si postupně vylepšujete a získáváte tak stále nové nástroje, jak postupovat ve hře dál a porazit soupeře.

Pokud vás Muníci zaujali, můžete si o nich přečíst nejen v naší recenzi, ale také v rozhovoru s autorem Muníků, který vyšel na našem serveru před týdnem, kde se dozvíte spoustu zajímavostí o vzniku této hry.

Myšlenka malých kopajících stvoření, která jsou vzdáleně podobná počítačovým lemmingům, je velice lákavá. Na hře je zajímavé i její svérázné ztvárnění, které využívá veselých kreseb. A právě o tuto hru můžete dnes na serveru DeskoveHry.com soutěžit. Čeká na vás čtveřice jednoduchých otázek. Pokud si nebudete vědět rady, nápovědu naleznete v naší recenzi Muniků.

Hru do soutěže věnovala firma T.M.Games, děkujeme.

1) Autor čistě českých Muníků se jmenuje
a) Pavel Tomcsányi
b) Jiří Mikoláš
c) Petr Lemming
d) David Munka

2) Muníci se odehrávají z větší části
a) na povrchu
b) ve vzduchu
c) pod povrchem
d) ve vesmíru

3) Jak se jmenoval Muník, o kterém vyprávíme v příběhu v naší recenzi?
a) Monk
b) Munk
c) Mink
d) Mank

4) Hra Muníci získala v naší recenzi hodnocení
a) 60 %
b) 80 %
c) 87 %
d) 75 %

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA
Vítězkou se stala paní Hana Pášová z Ústí nad Labem, gratulujeme!

Než začnete soutěžit, přečtěte si závazná pravidla soutěže.

Svoje odpovědi posílejte na adresu soutez@deskovehry.com do čtvrtka 9. prosince do 23:59. Ze všech správných odpovědí vylosujeme vítěze. Do předmětu e-mailu uveďte heslo Muníci. Všem účastníkům přejeme hodně štěstí.

Chcete být o dalších našich soutěžích informováni e-mailem? Napište nám to do soutěžního e-mailu a my Vás zařadíme do našeho mailingu, který budeme vždy posílat!

Stačí napsat do mailu pouze „Souhlasím se zasíláním informací o dalších soutěžích“ a od příští soutěže od nás vždy obdržíte zprávu o nové ceně, kterou můžete získat.

Soutěž o českou deskovou hru Muníci UKONČENO
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Snow Tails – ty pravé, mrazivé závody