Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Soutěž o luxusní kostkovou hru Kazaam Dice UKONČENO

Po luxusní kostkové hře Wazabi pro vás máme jako odměnu v soutěži znovu hru, která sází na šestihrannou zábavu. Kazaam Dice se odehrává na dvoře Karla IV., na kterém mezi sebou soupeří učedníci alchymie.

Jejich cílem v předchozí deskové hře Kazaam bylo oživit svého vlastního homuncula, tedy takového česky řečeného golema. Nyní mají před sebou druhý úkol: obstát v labyrintu plném nástrah a dostat se jako první do cíle, tedy vytvořit bezpečnou cestu až ke své oblíbené surovině.

Dnes můžete získat jeden kus deskové hry Kazaam Dice, stačí nám pouze mailem zaslat odpovědi na čtveřici otázek a mít trochu štěstí při losování výherce. Pokud si nejste některými odpověďmi jistí, najdete nápovědu v naší recenzi Kazaam Dice.

Hru do soutěže věnovala firma Fantasyobchod.

1) V Kazaam Dice se stanete učedníky. Jak se jmenuje váš mistr?
a) Celsius
b) Dionýsos
c) Ambrosius
d) Galileo

2) Kterou magickou surovinu ve hře Kazaam Dice nenajdete?
a) roh jednorožce
b) mandragoru
c) chlup vlkodlaka
d) pírko z Fénixe

3) Kazaam Dice v naší recenzi získal hodnocení
a) 67 %
b) 76 %
c) 81 %
d) 86 %

4) Ve hře najdete stvoření zvaná homunculové. Někteří se však bojí přírodních elementů a nemohou vstoupit na tak označené políčko. Které dva živly ve hře straší homunculy?
a) oheň a voda
b) oheň a země
c) země a vzduch
d) země a voda

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA
Vítězkou se stala pan Ota Drábek z Kašavy, gratulujeme!

Než začnete soutěžit, přečtěte si závazná pravidla soutěže.

Svoje odpovědi posílejte na adresu soutez@deskovehry.com do čtvrtka 25. listopadu do 23:59. Ze všech správných odpovědí vylosujeme vítěze. Do předmětu e-mailu uveďte magické heslo Kazaam. Všem účastníkům přejeme hodně štěstí.

Soutěž o luxusní kostkovou hru Kazaam Dice UKONČENO
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Up the Rock – kozorohové dobývají vrchol