Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Už si můžete koupit Dračí srdce i Ušáky a paroháče

Firma MindOK už na trh uvedla očekávanou hru specializovanou na souboj ve dvou – Dračí srdce. Deskovek specializovaných na hru dvou hráčů není mnoho, takže si tato zajímavá karetní hra s drakem určitě najde svoje místo na trhu. Už brzy se u nás dočkáte její recenze, protože ji v těchto okamžicích pilně testujeme.

V prodeji je také série logických her Smart Games, které vypadají už na první pohled luxusně. Jejich hlavním úkolem je provětrat vaše mozkové závity a to se jim určitě podaří.

Pozornost si zaslouží určitě i poslední novinka MindOKu, kterou je hra se živočišnou tématikou Fauna. Na krabici se vyjímá jméno Friedemana Frieseho, autora velmi oblíbeného Vysokého napětí a Továrníka, takže se nebude určitě jednat o obyčejnou vědomostní hru.

Také firma Albi v tichosti vypustila do obchodů svoje ohlášené novinky. Především by měli zbystřit všichni novodobí doktoři, protože se můžou předvést v boji s novými nemocemi v rozšíření pro deskovou hru Pandemic (recenze Pandemic). Pandemic: Nové hrozby (v originále On the Brink) hru rozšiřuje a výrazně ztěžuje.

Pozornosti všech unikla párty hra Vládi Chvátila, která zaujala už na Essenu 2009. Jedná se o hru původně nazvanou Bunny, bunny, moose, moose. Český doslovný překlad Zajíc, zajíc, los, los nakonec nahradil dvojsmyslný název Ušáci a paroháči. I tuto hru již pilně testujeme a v krátké době se dočkáte její recenze.

Nenápadně se objevila na pultech také karetní rychlovka s názvem Myši v čokoládě, která láká na krásné kresby. Bude se s největší pravděpodobností jednat o jednoduchou hru ve stylu Bobří bandy.

Už zítra se podíváme na novinky dalších vydavatelství.

Už si můžete koupit Dračí srdce i Ušáky a paroháče
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Sutakku – věž z kostek