Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Co s sebou přináší nový design DeskoveHry.com a Deskofobie.cz?

deskovehry-com-portholes

Nový design, to není jen grafický kabátek, ale také záplava nových funkcí. Doufáme, že většina z nich bude (po případném vyladění) ku prospěchu. Co zůstalo stejné je dvojjazyčnost webu i způsob našeho hodnocení. I nadále se budete setkávat v hodnocení s naším slonem.

Ale všechno ostatní už by mělo být zásadně lepší. V první řadě to je vyhledávání, na které si řada z vás na minulém webu stěžovala. Tentokrát by mělo fungovat opravdu spolehlivě a především už ve vyhledávacím políčku funguje našeptávač, který vás navede do cíle možná ještě dřív, než svoji myšlenku dopíšete.
Co je dále nového? Pochopitelně to jsou Rychlé zprávy, které vás budou provázet na všech stránkách. Uvnitř panelu se budou točit přednastavené rychlé zprávy. Momentálně je interval jejich střídání nastaven na osm vteřin.

Do recenzování nám už můžete konečně také trochu více kecat. Nejenže je možnost ohodnotit nás, jako redaktory a jedním kliknutím vyjádřit svůj pocit z článku. Můžete ale také ohodnotit samotnou hru a to na stejné hvězdičkové škále jako my (hned vedle našeho hodnocení). Poslední možnost nabízí komentáře, které kromě textu umožňují napsat také klady a pozitiva, které na hře spatřujete vy sami! Věříme, že tato možnost naše recenze posune zase na novou úroveň.

Naše hodnocení vidíte snadno už z hlavní stránky. A i když skočíte do recenze, nemusíte složitě točit kolečkem na závěrečné hodnocení. Místo toho stačí v levé liště najít malou lištu, která vás odkazem Hodnocení hodí přímo na závěr.

deskovehry-com-zacatek-clanku

Pro mne osobně jsou velkým krokem k přehlednosti také ikonky na hlavní stránce v boxu s každou hrou. Jednoduchým najetím myší zjistíte, o jakou hru se jedná – mechanismus, doporučení a podobně (podle kterých ale zatím bohužel nejde filtrovat). Každý článek má také možnost kliknout na srdíčko a tím si jej oblíbit.

Na konci každé recenze najdete nejen galerii (která se nejspíš ještě změní), ale také tabulku, která nás úzce všechny spojí s největším a nejpopulárnějším serverem věnujícím se deskovým hrám – BoardGameGeek. Díky tomu přímo z naší stránky můžete hledat podobné hry a vidět všechny potřebné informace. Samozřejmostí jsou také doporučení dalších her pod článkem a to podle podobnosti s právě recenzovanou hrou a také filtrování podle přiřazených štítků (opět dole pod článkem).

deskovehry-com-hodnoceni

Další už jsou pouze drobnosti – v článku se lze navigovat na předchozí i následující text. Snadno dostupné jsou také ikony pro sdílení textu nebo tabulka s přehledem seřazeným podle kvality. Tak si můžete poskládat hry podle našeho či vašeho hodnocení, návštěvnosti a tak dále.

Nesmíme ale zapomenout zmínit znovu také sjednocení dvou webů. Díky tomu na hlavní stránce vždy máte přehled o posledních pěti článcích našich přátel z Deskofobie.cz. A co víc! Pokud budete vyhledávat v článcích, do hledáčku se vám dostanou nejen naše recenze, ale také jejich videa, na která snadno můžete přeskočit. Bezva, nemyslíte?

A víme i o nedostatcích:
Zatím nějakou chvilku budeme muset přežít bez katalogu. Ten je třeba kompletně předělat. Stejně tak jsou ještě ve fázi rozpracování sekce O nás a Partneři, kterým se tímto omlouváme. Díky systému WordPress se ale snad můžete těšit v budoucnu i na řadu dalších novinek.

Prozkoumávejte dál
Vydejme se společně na průzkum Sedmého kontinentu