Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Firma Albi rozšířila plán vydání deskových her na léto 2010

V Albi se letos rozhodli nás zasypat kvalitními deskovými hrami. Po již publikovaném Továrníkovi a karetní jednohubce Bobří banda se na červen chystají hned tři nové hry v češtině.

Nejdříve jsou to již dlouho očekávaní Mořeplavci, kteří z Vás udělají novodobého Kryštofa Kolumba. Měli vyjít již zhruba před měsícem, ale kvůli zpoždění ve výrobě se na ně dostane až na den dětí, tedy 1. června. Tento den se stane svátkem pro mnoho fanoušků deskových her v České republice, protože se dočkáme ještě dvou objemných krabic plných zábavy.

V obou případech se jedná o rozšíření velice oblíbené karetní hry Dominion, tedy vedle již dříve ohlášeného Dominion: Intriky se objeví na trhu také rozšíření s podtitulem Pobřeží. Zatímco Intriky jsou v podstatě samostatná hra, která nabízí nejen nové karty, ale také karty vítězných bodů a peněz a můžete ji tedy hrát, aniž byste vlastnili původní verzi, Dominion: Pobřeží je oficiální rozšíření, které do hry přináší 26 nových karet království.

Do kalendáře si můžete na léto poznačit ještě také netrpělivě vyhlížené rozšíření ke kooperativní hře Pandemic nesoucí jmeno Nové hrozby. Přiřítí se v něm na nás především možnost hrát hru i v pěti hráčích, nová povolání a mutující nemoci. Brrr, až z toho běhá mráz po zádech.


Zdroj: boardgamegeek.com

Jenže ani to není vše: do seznamu přibyly hned dvě další novinky: Farmáři (v originále Finca) je hra s nominací na německou hru roku 2009. Jedná se o hru, v níž se ocitnete na ostrově Mallorca a budete postaveni před úkol vypěstovat ovoce. Podle obrázků a zkušeností vypadá hra velmi lákavě, jak se můžete přesvědčit: Finca na serveru BoardGameGeek.

Druhou, již menší novinkou, je karetní hra Myši v čokoládě, o které ovšem není nic více známo.

V každém případě nám firma Albi přidala nový důvod, proč se těšit na letní prázdniny, ať už si je užijete naplno mimo školu a nebo pracovně, všechny určitě některá z nabízených her zaujme.

Fotografie: http://www.modernihry.cz

Firma Albi rozšířila plán vydání deskových her na léto 2010
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Mostbet Az-90 Kazino Azerbaycan Ən Yaxşı Bukmeyker Rəsmi Sayt