Novinka: McJohny’s – Je libo krabí hambáč?

V letošním roce připravila firma Czech Board Games herní novinku McJohny´s, která vyšla vítězně ze soutěže autorů 2013. Jejím autorem je Jan Vaněček, který už několik let s CBG na hrách spolupracuje, například vytvořil herní mechanismus pro hru Mezi Kmotry.

Ukázka karty

McJohny’s je párty desková hra pro 3-6 hráčů na cca 20 minut, ve kterém se stanete jedním ze zaměstnanců fastfoodu McJohny´s. Hra se skládá z několika miniher, ve kterých se snažíte obsloužit co nejlépe zákazníky a zasloužit si svou výplatu ve zdejší tvrdé měně – McJohnyho krabících.
Herní kolo trvá minutu a vždy se jeden z hráčů střídá na postu manažera směny. Ten rozhoduje, kdo co bude v práci dělat (jakou minihru bude hrát), ale také, kdo toto kolo maká zadarmo (a tudíž bude ostatním škodit). No a podle toho, jak jsou zákazníci spokojeni, se vyplácí odměna.

Zákazníkkrab

CBG se rozhodlo získat část financí na vydání hry na českém serveru Startovač. Jejich kampaň už začala a skončí 15.října. Podle výše příspěvku si můžete vybrat odměnu – placku, tričko, hru … .
A autoři slibují, že do konce října Vám hru naservírují až domů.
Navštivte jejich kampaň.

Herní komponenty

Krabice

Novinka: McJohny’s – Je libo krabí hambáč?
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Modrá laguna – kolonizujte Polynésii