Chcete číst recenze dřív než ostatní? Chcete exkluzivní obsah? Sledujte nás na Hero Hero!

Novinka: Hra Dead of Winter – Zima Mrtvých v češtině

Dead of winter - baner

Hra Dead of Winter, česky Zima Mrtvých (v češtině vydává MindOk), je nová hra firmy Plaid Hat Games (Války vyvolavačů, Mice and Mystics), ve které se stáváte skupinou přeživších, která musí spolupracovat a zůstat naživu, ale zároveň musí čelit krizím a výzvám z venku i uvnitř skupiny.

Dead of winter - hra

Hra je pro 2-5 hráčů, kteří spolu přežívají v malé, oslabené kolonii ve světě, kde většina lidstva je buď mrtvá, nebo se z nich stala nemocná, po mase toužící, monstra. Každý hráč vede jednu skupinku přeživších postav.

Dead of winter - postava

Hráči spolupracují společně tak, aby dosáhli společného vítězství, ale každý hráč sleduje také své vlastní cíle – aby vyhrál, musí také dokončit svůj osobní tajný úkol. Tyto mise se mohou týkat například držení určitých předmětů, mít ve své skupině určitý počet lidí, ale také sabotáže hlavního poslání, nebo toho nejhoršího: pomstě proti kolonii! Některé hry mohou skončit vítězstvím všech hráčů, jiné vítězstvím jen některých, ale také prohrou všech. Spolupracujte, ale pozor na zákeřnou dýku do zad od toho, od koho to nejméně čekáte.

Hry se dočkáme během roku 2015 a až budeme vědět více, budeme vás informovat.

Zdroj obrázku:http://www.plaidhatgames.com/games/dead-of-winter

Novinka: Hra Dead of Winter – Zima Mrtvých v češtině
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Desková hra Jak vycvičit draka – nudná cesta za draky