Novinka: Hra Loony Quest v češtině

Loony Quest- baner

V nádherné zemi Arkadia, žije velmi starý král, který nemá dědice. Král tedy pořádá turnaj pro nejodvážnější dobrodruhy království a cenou není nic jiného než právě královská koruna. Pět nejlepších musí projít sedm světy. které jsou plné překvapení …

Loony Quest- hraLoony Quest- hra

O co ve hře jde? Doprostřed stolu položíte krabici a na ní rameček s jedním světem – jako vystřiženým s arkádových skákaček, hráči mají před sebou průhlednou folii a fix. V každém světe je nějaká úkol – například nakreslit cestu z bodu A do bodu B, přičemž se chcete vyhnout všem nepřátelům a sbírat body nebo třeba udělat kroužky okolo 3 podivných rostlin. A úkol plníte tak, že před sebou na stole kreslíte na průsvitku požadované cesty, tvary atd. . Po konci časového limitu se postupně průsvitky přikládají na obrázek světa a zjišťujete, jak jste byli úspěšní. A získáváte body. Na konci vyhrává hráč s nejvíce body.

Loony Quest- jak se hraje

Loony Quest je hra pro 3-5 hráčů ve věku od 8 let. Hra trvá cca 20 minut. Jde o rodinnou hru, která je nádherně graficky provedená.

Zdroj obrázku:http://www.libellud.com/

Novinka: Hra Loony Quest v češtině
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Dice Town – kostky proklatě nízko u pasu