Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Oslavte 3 roky a 10.000.000 znaků s DeskoveHry.com

Svět se zbláznil. Je to už 1095 dní, co jsme se rozhodli vám pravidelně každý pracovní den přinášet jeden článek o karetních, deskových, dětských, párty, kooperativních a mnoha jiných hrách, které zavítaly na český trh. Ale také o těch, které zde můžete koupit jen zásluhou specializovaných obchodů a do češtiny se nikdy nepodívají. Snažíme se být vaším zdrojem a pomocníkem při rozhodování a vybírání dárků. Věříme, že se nám to daří a že naše články čtete rádi a často..

Současně s tříletým výročím slavíme ještě jedno neuvěřitelné výročí. V databázi máme ke dnešku uloženo celkem 10.002.431 znaků z recenzí. To je při celkovém počtu 942 recenzentských článků (774 česky, 168 anglicky) průměrně 10.618 znaku na jeden článek. To znamená 5,9 normostrany textu na jeden článek a dohromady celých 5.557 stran textu. Smekáme před těmi, kdo to s námi vydrželi a většinu tohoto neuvěřitelného textu přečetli.

V posledním roce jsme si prověřili i svoje angličtinářské schopnosti a díky tomu jsme získali přístup k některým hrám, které bychom vám jinak představit nemohli.. Byl to bláznivý rok plný překládání a angličtiny, ale stálo to za to!

Podívejme se ještě pro zajímavost, které hry od zavedení nového hodnocení od nás dostaly absolutní a nejvyšší hodnocení pecka:

Příšerky z podzemí
BIOS Megafauna
Space Empires 4X
Rallyman
High Frontier
Puzzle Strike
Takenoko
Stanice Paranoia
1989 Dawn of Freedom
Pix
Rex Final Days of an Empire
Cosmic Encounter
Dungeons and Dragons Legend of Drizzt
Claustrophobia
Mage Wars
Mage Knight Desková hra
Andor: Dobrodružné legendy
Hra o Trůny
Clash of Cultures
Black Box+
Andean Abyss
Příběhy z kostek

Všem fanouškům děkujeme za přízeň. Budeme se snažit i nadále být zajímavým zdrojem článků a zpráv ze světa deskových her. Snad vás nezklameme.

A co vás čeká v následujících týdnech?
Můžete se těšit například na recenze následujících her: The Big Bang Theory: Party Game, Dungeon Fighter, Aztlán, Dominare, Yedo, Lady Alice, Darkest Night, Ultimate Warriorz, Island Fortress a mnoho, mnoho dalších! Pokud máte návrh na nějakou zajímavou hru k recenzi, rádi si jej poslechneme v komentářích!

Oslavte 3 roky a 10.000.000 znaků s DeskoveHry.com
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Creature College – studium hrůzy