Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Real-timeová strategie s roboty míří na Kickstarter!

Fanoušci mechů mohou jásat. Dlouho běžící počítačová hra, v níž hráč ovládá obrovského robota, se snaží prorvat do světa deskovek. Na Kickstarteru pomalu, ale jistě, dojíždí kampaň na akční real-timeovou strategii Mech Command RTS. Zaujala vás tato záležitost? Pojďme si o ní něco málo říct.

Každý z hráčů ovládá svého robota, který se pohybuje na hexové hrací ploše znázorňují 3D model města. Mechové se proto musí vyhýbat rohům, mohou šplhat po budovách, aktivovat zbraně a mnoho dalšího, to co mohli hráči provádět v již ve zmíněné PC hře.

robot

Hra je určena pro 2 – 4 hráče a rozšířitelná až pro 6 účastníků. Je navržena tak, aby se dala rychle naučit a téměř okamžitě hrát. Mezi 20 minutovými misemi si hráči své roboty mohou vylepšovat a přizpůsobovat si je podle stylu hraní a jejich týmové role. Nejzajímavějším prvkem je LED dioda v podstavci každého robota, jenž mu umožňuje určit palebnou linii.

Kickstarterová verze slibuje kooperativní přídavek s názvem A.I. Unleashed, který hráčům dovolí hrát buď solo variantu hry nebo v týmu proti jejím mechanikám. Použití balíčku karet z tohoto rozšíření určuje odlišné cíle pro vítěství a determinuje útoky nepřátel.

Dle dostupných videí a fotek vypadají mechové, a další komponenty, velmi kvalitně zpracované. Ostatně na videa a další informace se můžete podívat přímo na stránku kampaně. Líbí se vám nápad a chcete hru podpořit? Krabici se všemi otevřenými stretch goaly obdržíte za investici 79. Hru byste měli obdržet v červenci 2017 s tím, že dopravné se pohybuje v rozmezí $ 15 – $ 30 v závislosti na zemi do niž se bude doručovat.

Kampaň na Kicstarteru: https://www.kickstarter.com/projects/223137030/armored-coretm-rts-a-real-time-strategy-board-game?token=3461b153

Konec projektu: 17. srpna 2016

Prozkoumávejte dál
Taktická záležitost Nova Aetas: Dark Renaissance na Kickstarteru