Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Recenze hračky: HABA Provlékání pro děti Oblékání

Tkaničky a provázky jsou nedílnou součástí řady oblečení. Některé se jednoduše bez utahování neobejdou. Jiné si stačí jednoduše přetáhnout přes hlavu nebo navléknout na ruce nebo nohy. To už ale dávno není žádnou výzvou. Ovšem neposedné šňůrky jsou pro prstíky vytrvalým soupeřem, který se jen tak nevzdává.

A tak je každý trénink vítaný. Velmi lákavý a líbivý přístup přináší hračka Provlékání pro děti: Oblékání od značky HABA. Tahle hračka si to k nám šněruje i na pultíky českých obchodů zásluhou oficiálního distributora HABA pro ČR a SR.

Hračka se ukrývá ve velké krabici, ze které je třeba vše vylovit otvorem na straně. To je nepříjemné hlavně v případě, že budete chtít komponenty zase uložit zpět do boxu, což je vysoce pravděpodobné. To proto, že uvnitř krabičky je velký výběr oblečení. Ale všechno začíná na úplně jiném místě – u velké dřevěné desky s řadou otvorů.

Než si začnou děti vybírat mezi šestatřiceti provlékacími destičkami ty pravé, musí vzít a rozmotat zmiňovaný provázek. A pak už mohou jednu nebo druhou figurku oblékat do několika vrstev oblečení jednoduše tak, že přiloží dílek k základní desce a otvory provlečou provázek. Tím se postava začne měnit z figuríny na opravdovou holčičku nebo kluka, který má vlasy, horní i dolní část oblečení a dokonce i boty.

Velký počet destiček a částí oblečení znamená opravdu velkou variabilitu, která nabízí neustálé stavění a převlékání. A jak si děti hrají, tak si nakonec ani nevšimnou, že jim to provlékání najednou jde úplně bez problémů.

Pro povzbuzení představivosti jsou v boxu obsaženy také přehledové listy, kde jsou od vydavatele připraveny některé nejlépe ladící kombinace dílků. Ale děti si samozřejmě mohou vytvářet a vymýšlet i svoje, vše je pouze na nich.

Velkou pochvalu si zasluhuje zpracování, protože dřevo je pevné a potisk velmi odolný, takže bez problémů obstojí i neustálé mechanické namáhání, jak se dílky posouvají, překrývají a šoupají jeden o druhý.

Provlékání pro děti: Oblečení je fantastická zábava především pro malé slečny, ale s krabicí si užijí zábavu jakékoliv děti, a to dokonce dříve než ve třech letech, které jsou na krabici doporučené. Provlékání a oblékání je prostě zábava a něco neodolatelně lákavého pro všechny děti bez rozdílu.

Facebook: @HabaCeskoSlovensko

Instagram: @haba_cesko_slovensko

YouTube: @PLAYATELIER

Prozkoumávejte dál
Recenze: Pozor Vysoké napětí! Nestrkat prsty do zásuvky