Richardovo hračkářství letí na Mars!

Po velmi originálních dřevěných Výhybkách vydal Richard Hodulák pod záštitou svého Richardova hračkářství novou společenskou hru, která slibuje zážitek z oběžné dráhy a ještě mnohem dál.

Ještě horká novinka nese název Let na Mars a slibuje spoustu nové legrační zábavy. Ve hře na vás čeká čtveřice trenažérů: síly, obratnosti, beztíže a komunikace. Vše pak doplní speciální vesmírné jazykolamy.

Hra je sice určená pro děti už od šesti let, ale dospělí se u ní nebudou nudit díky pokročilým obtížnostem a možnosti hrát týmově. Věříte svojí přesnosti, rovnováze, paměti a výdrži natolik, abyste se pustili do částí vesmíru, kam lidská noha ještě nevkročila? Už za několik týdnů vás tímto trenažérem podrobně provedeme. Naše redakce totiž již obdržela testovací kus, takže se během několika týdnů můžete těšit na recenzi.

Richardovo hračkářství při této přiležitosti ohlásilo také další plány, které zahrnují didaktickou školu o přírodě pro školy, která vyjde ještě před velkými prázdninami. Tak si ji budou moci vedoucí táborů vzít s sebou a využít ji pro zábavu dětí již v tomto roce.

Na podzim pak vyjde zatím nespecifikovaná strategie z blízké budoucnosti, která má za sebou podle dostupných informací dlouhý vývoj a bude se snad opět na co těšit. Podle nenápadných narážek by mohla mít hra něco společného s dobou Star Treku.

S fanoušky dřevěných strategických her u recenze na Let na Mars nashledanou.

Richardovo hračkářství letí na Mars!
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Snow Tails – ty pravé, mrazivé závody