Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

TOP 3 hry anglicky – léto 2019

Na letní žebříček je možná už pozdě. A přesto si neodpustíme jeho druhou část, pro kterou jsme si připravili hry z léta, které si nás získaly. Hry zařazujeme na základě data vydání recenze a ne podle datumu publikování hry samotné.

 

Call to Adventure

Největším překvapením je rozhodně hra Call to Adventure.
Call to Adventure je lahůdkou pro začátečníky, která umí přetavit každou partii v dobrodružství. Stojí za tím fakt, že dokáže každému hrdinovi v průběhu tahů vdechnout osobnost, ale současně vyprávět i nějaký příběh. Nevadí, že úspěšnost výprav rozhoduje náhoda. Všichni do jednoho si hru užívají a přesně to dělá z Call to Adventure hit!

http://www.deskovehry.com/recenze-call-to-adventure-sen-o-velikosti/

One Key

Co víc si na pohodové zahrání přát než krásně zpracovanou hru, která navíc dá vyniknout deduktivním schopnostem každého hráče?
One Key je lehkou dedukční hrou, která si získá nejdříve vaše oči a poté vaše hodinky. Je totiž okouzlující vzhledem, ale především se vaše pokusy často skončí velmi rychle. I předčasně. Ale to je jen důvod zkusit se poprat o vítězství znovu. Asociace z obrázků jsou tu opravdu těžké a dvě části týmu nemohou nijak rozumně spolupracovat. Přesto One Key je lahůdkou pro méně náročné hráče, kteří hledají něco trochu jiného v žánru asociací.

http://www.deskovehry.com/recenze-one-key-jen-jeden-obrazek/

Dungeon of the Mad Mage

Spousta dílů. Stále podobné. A přesto to neomrzí. Nová luxusní kooperativní dobrodružná hra, která vás zavede do pořádné šlamastyky.
Dungeons & Dragons Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage je dosud nejlepší hrou v celé sérii Adventure System Game. Nabízí zajímavý příběh a drobná vylepšení. Bohužel si s sebou nese ale také těžké závaží v podobě zbytečných tiskových chyb. Pokud si je pohlídáte, pak v podobě Dungeon of the Mad Mage dostanete dobrodružnou jednohubku, která vám vydrží na ukusování překvapivě dlouho!

http://www.deskovehry.com/recenze-dungeons-dragons-waterdeep-dungeon-of-the-mad-mage/

Prozkoumávejte dál
Zapomenuté dětské hry, díl III.