Veselé Vánoce přejí DeskoveHry.com

Vánoce

Rok 2010 je už skoro za námi. Snad jste si ho užili i díky našim článkům. Za těch šest měsíců, které DeskoveHry.com existují jsme vám zatím přinesli celkem 191 recenzí.

Vánoční dárek od portálu DeskoveHry.com dostane ten z našich fanoušků, který bude mít štěstí při losování – na jednoho šťastlivce totiž v poslední letošní soutěži čeká vynikající desková hra Marrakech. Soutěž o Marrakech najdete zde, recenzi Marrakechu pak tady.

V následujících měsících připravujeme dalších několik malých inovací a obsahových novinek, snad se vám s námi bude líbit i následující rok 2011. Budeme se vám snažit i nadále přinášet články o aktuálně dostupných hrách v češtině a brzy k nim přibudou také vybrané kvalitní hry ze zahraničí, které se nejspíš české lokalizace nedočkají.

Ale toto není poslední článek letos! Ještě se dočkáte seznamu novinek, které plánují některé z distributorských firem na příští rok, tak nás občas rozklikněte i v té sváteční atmosféře…

Za DeskoveHry.com přejeme všem čtenářům hodně dárků pod stromečkem, veselé a hravé Vánoce a úspěšné vykročení do Nového roku

Dušan a Hanka

Veselé Vánoce přejí DeskoveHry.com
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Boom Runaway – bomby na útěku