Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Vítejte v našem únikovém týdnu! Čeká vás i soutěž!

Je čas utíkat! Únikový týden začal už ráno publikováním první recenze. V rámci týdne vás čekají celkem čtyři články – recenze – na témá únikových deskových (karetních) her. Ty se ve větším počtu dostávají v těchto předvánočních dnech na český trh, proto určitě není od věci nějaký přehled. Ale abyste z toho něco navíc měli i vy, naši čtenáři, připravili jsme si pro vás malý vánoční dárek: Soutěž!

Každá recenze tento týden bude obsahovat jednu různými způsoby ukrytou indicii, které by vás společně měly zavést ke správné odpovědi. Výsledná dvě slova jsou to hlavní, co od vás potřebujeme zaslat na e-mailovou adresu soutez@deskovehry.com

Svoji odpověď uveďte do předmětu e-mailu, do textu pak uveďte svoji kontaktní adresu, kam chcete zaslat případnou výhru.

Pokud se chcete zúčastnit a vyhrát, musíte být fanoušky naší stránky na FaceBooku!
https://www.facebook.com/DeskoveHryCom/

Své tipy můžete odesílat už nyní! Důležité je pořadí, ve kterém odpovědi dojdou. S každým novým článkem můžete najít novou nápovědu a s ní také vodítko k finálnímu heslu.

Připraveny jsou celkem tři ceny:
Escape Room: The Game – pro nejrychlejšího, kdo najde správnou odpověď
Exit: Úniková hra (jedna dle vlastního výběru) – pro druhého nejrychlejšího

Únikovka – pro náhodně vylosovanou správnou odpověď ze všech, které dorazí do pátku 20. 10. 2017 do 23:59.