Zájemci o pořádání Dominion Tour, pozor!

Pro všechny organizátory turnajů hned po začátku nového roku nadešel ten pravý čas. Pořadatel turnaje Dominion Tour, nezisková organizace Duha-Děsír, hledá zájemce o uspořádání lokálních turnajů a čeká na jejich zprávu.

I letos totiž budou po celé republice probíhat od února do září menší i větší turnaje, jejichž vítězové se utkají na podzim letošního roku ve velkém finále na pražském festivalu Deskohraní. V současné době je přihlášeno již 14 organizátorů z celé republiky, jejichž seznam naleznete na oficiálních stránkách celé soutěže.

Dominion Tour se letos bude konat podruhé a loni jeho úspěch předčil očekávání. Vítězem celého turné se stal Tomáš Tvaroh ze Statenic.

Ale Domininou Tour není jen pro mistry, kteří již mají odehrané stovky partií, slouží také k propagaci této vydařené karetní hry, ve které budujete svůj balíček karet k obrazu svému. Soutěž a šance na vítězství je tak otevřena každému hráči bez rozdílu, ať už se zde setká s hrou poprvé nebo ne.

V každém místním kole se hraje o hodnotné ceny věnované hlavním sponzorem celé soutěže firmou Albi. Zajištění samotného průběhu turnaje zůstane na místních pořadatelích, zástupci Dominion Tour pomohou s přípravou akce, její propagací a samozřejmě zapůjčí potřebný počet turnajových sad. A nebojte se přihlásit své město, klub nebo třeba i ve větší partě kamarádů, protože i turnaje do deseti účastníků jsou součástí tour, ačkoliv jejich vítězové musí projít ještě dalšími turnaji, aby získali body a přímý postup do finále.

Ovšem pokud byste měli v plánu uspořádat opravdu velký turnaj v Dominionu, pak pro vás zbývá čas už jen do konce tohoto týdne, kdy nastane uzávěrka stěžejních turnajů ve velkých městech po celé republice! Pořadatelé menších turnajů se mohou hlásit i nadále až do naplnění kapacity termínů, které jsou schopní pořadatelé Dominion Tour pokrýt.

Více informací o pořádání, ale i účasti na turnajích se dozvíte na http://www.dominiontour.cz.

Zájemci o pořádání Dominion Tour, pozor!
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Novinka: Monopoly mají 80 let. Podpořte české velkoměsto pro novou hru Monopoly Tady a teď