Novinka: Tash-kalar – přichází zima

Firma Czech Games Edition připravila nové rozšíření pro hru Tash-Kalar s názvem Everfrost, které se chystá uvést do světa na letošní výstavě v Essenu.
Nový balíček bude obsahovat nové mocný bytosti, které obývají daleké ledové pláně severu, kraj věčného ledu a sněhu. Některé z nich mají své doupata v nehostinných ledových horách, jiné obývají nádherné paláce z čistého ledu.

Ledová bytost - Ledový obr Ledová bytost - Ledová wyverna

Ledové bytosti přinášejí do hry také novou mechaniku – mrazivé účinky. Některé z ledovou bytost mají schopnosti, které jsou označeny sněhovou vločkou. Tyto schopnosti nemusíte provést hned, ale může je vyvolat ve vhodný okamžik, což Vám může přinést klíčovou výhodu.

Ledová bytost - Tvůrce krystalů Ledová bytost - Ledová královna

A protože nás zajímalo, zda toto rozšíření vyjde i v češtině, oslovili jsme zástupce firmy Rexhry, která Tash-Kalar u nás vydala.

A zprávy jsou výborné! Česká verze bude.

Už se pracuje na překladu a rozšíření by mělo vyjít po Essenu, tedy v druhé půlce října 2014. Máme se tedy na co těšit. A ještě jedna dobrá zpráva je, že v nejbližších dnech vyjde na našich stránkách recenze na základní verzi této hry!

Zdroj obrázku: http://czechgames.com/

Novinka: Tash-kalar – přichází zima
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Soutěž o deskovou hru Mořeplavci UKONČENO