Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Tour de France na stole

Nedávno jsme vydali recenzi na cyklistickou hru s názvem Téte de la Course. Protože celý herní princip i téma mají velký potenciál, rozhodl se tvůrce pan Antonín Šrajer oslovit s nabídkou distribuční společnosti.

Pro tyto účely vytvořil novou verzi, kterou pojmenoval Tour de France (TdF) a dal jí novou, luxusní podobu. Můžete se těšit na tvrdé kartonové hrací plány, které nahradí špatně skladovatelné obrovské plány Téte de la Course. Samozřejmosti je kompletně přepracovaná grafika. Dočkáte se i ochranného pásma před cílem, týmové časovky nebo trikotu mistra světa. Z připravované verze vám přinášíme galerii obrázků.

V následujících týdnech také na kola nezanevřeme a podíváme se v podrobných recenzích na malé rozšíření Téte de la Course a o pár týdnu později i na Manažerský balíček, který dodává do hry naprosto jiný rozměr. Vše pak završíme detailním rozborem několika tratí, na kterých si můžete zazávodit.

Zdroj fotografií: www.tonygames.mypage.cz

Tour de France na stole
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: The Key – Sabotage at Lucky Llama Land