Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Deskové hry: Co koupit na Vánoce 2020 – rodinné hry podruhé

Deskové hry pro rodiny jsou tím nejlepším způsobem, jak se setkat u stolu a společně se zasmát, pobavit a zažít něco i doma.

Ostrov koček (MindOK)

Ostrov koček ve vás objeví vaši niterní kočku. Už jen proto, abyste mohli vrnět spokojeností, když budete hrát. Hra skýtá lákadla pro vaše oči hned na začátku, ale naštěstí to neskončí ani potom. Hra je jednoduchá, ale zábavná a plná zajímavých mechanismů. Plnění lodi žetony je jen výsledkem předchozího snažení a přesto je to samo o sobě dostatečnou výzvou. Jediné, co vás může odradit, je rozdávání karet s pomocí draftu v partii dvou hráčů a obecná náhoda braní karet. Kromě těchto drobných nedostatků ale dělá Ostrov koček vše výtečně a stane se z něj oblíbený mazlíček řady rodin a hráčských skupin.

Recenze: https://www.deskovehry.com/recenze-ostrov-kocek-vrnici-zeme/

Harry Potter Bitva o Bradavice (REXhry)

Harry Potter: Boj o Bradavice je velmi dobrou karetní hrou, která je ve své podstatě kooperativním deckbuildingem z Bradavic. Naštěstí už ta samotná spolupráce se do tohoto světa velmi dobře hodí, protože všichni hráči bojují proti smrtijedům. Hráči se na své cestě musí vyrovnat s řadou překážek a jedno u z nich je také náhoda. Ta hned na začátku partie určí, jak bude hra obtížná, což může být často zklamáním. Ale hratelnost je i tak velmi dobrá, což je samozřejmě dané také přístupností a populárním tématem. Harry Potter: Boj o Bradavice sice není hra dokonalá, ale všem fanouškům Harryho Pottera ji musíme doporučit!

Recenze: http://www.deskovehry.com/recenze-harry-potter-hogwarts-battle/

Small World of Warcraft (Blackfire)

Small World of Warcraft je vynikající hrou, ve které se snažíte ovládnout a udržet území. Hráči se nemusí omezovat na jednu konkrétní rasu, ale postupně jim projde rukama hned několik národů se specifickými schopnostmi. Díky tomu se hra velmi dynamicky mění a nabízí z tohoto pohledu výtečnou variabilitu. Nová verze sice nepřináší kromě grafiky žádné podstatné změny, ale téma je dostatečným dárkem a šancí pro miliony fanoušků WoW. Máme upřímně velkou radost, že Small World of Warcraft je na českém trhu, protože tahle hra si zasluhuje pozornost.

Recenze: https://www.deskovehry.com/recenze-small-world-of-warcraft-kazda-rasa-musi-jednou-ustoupit/#rating-anchor

Ostatní díly Vánoční poradny 2020

Prozkoumávejte dál
Preview: Lab Wars – v laboratořích to vře