Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Deskovky na Vánoce? Část 7: Rodinné hry

O Vánocích chcete trávit více času s rodinou. A jak lépe, než u partie deskové hry? Které rodinné hry v roce 2019 stojí za pozornost?

 

Krabčáci

Krabčáci je lehká karetní hra, která nedělá nic špatně. Právě naopak má dostatek zajímavých a originálních nápadů, které ji odlišují a dělají z ní skvělého kandidáta do většiny sbírek. Tahle hra si totiž bez problémů najde oblibu a fanoušky v každé skupině, protože nabízí radost z hraní, ale vše v nenáročném balíčku. Krabčáci třepotají křídly a přináší do vzduchu ty správné vibrace.

 

http://www.deskovehry.com/recenze-krabcaci-i-hranata-stvoreni-mohou-letat/

 

 

Luxor

Luxor je nenápadná hra, o které moc lidí neví. A přesto si našla cestu na poličky českých obchodů. O to lepší to je zpráva, protože hra je to veskrze zábavná. Ocení ji hlavně ti, kdo hledají méně náročné vyžití. Zábava je to pro rodiny i kamarády a je v ní nejen náhoda, kterou ale naštěstí krotí dostatečná úroveň možností volby. Luxor nás jedním slovem nadchnul svojí přístupností a zábavou.

 

http://www.deskovehry.com/recenze-luxor-zapomenute-poklady-ukryto-po-tisicileti

 

 

Na křídlech

Na křídlech je lahůdkou pro každého, kdo rád něco buduje. Tentokrát je to voliéra plná ptáčků, které je třeba nakrmit a získat od nich vajíčka. To vše v nekonečném koloběhu a běhu za stanovenými úkoly. Kromě skvělé náplně a zábavné hratelnosti nabízí ale Na křídlech také nevídanou vzdělávací hodnotu, kterou trochu snižuje angličtina (jména ptáků v cizím jazyce nám toho příliš neřeknou). Na křídlech si zaslouží opravdu velkou poklonu, protože zpracovává jedinečné téma a to neokoukaným a návykovým způsobem.

 

http://www.deskovehry.com/recenze-duplik-kdo-kresli-vyhrava

 

Prozkoumávejte dál
Best Hot Sexy Porn Videos Xvideos