Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Mořští živočichové v abstraktní hře LATICE

Na Kickstarteru téměř finišuje kampaň na rodinnou, strategickou, abstraktní záležitost s milými obrázky. Chybí pár $ do úspěšného zabackování. LATICE Board Game se naučíte během 20 minut a zahrajete ji za stejnou dobu.

Hra je určena pro 2 – 4 hráče. Výhodou LATICE je, že jsou komponenty bez textu, hra je přístupná bez rozdílu věku, pohlaví nebo kultury a může být hraná téměř kýmkoliv.

latice

Jak se LATICE hraje? Každý hráč se snaží umístit na herní desku jako první všechny své dřevěné dílky, které obsahují jeden z šesti obrázků (želvu, ještěrku, peří, racka, delfína nebo květinu) v šesti barvách. Hráči umisťují dřevěné kartičky na herní plochu dle následujících pravidel. Mohou umístit dílek pouze vedle již položeného dílku, tento dílek musí souhlasit buď barvou nebo symbolem. Jestliže vedle umístěné kartičky sousedí více dílků nebo je umístěn na políčko se sluncem, získá hráč kámen, který může vyměnit za tah navíc a tím se zbavovat hracích kartiček rychleji. Hráči mohou také využít dílek větru, díky němuž pohybují ostatními dílky na hracím plánu.

Na stránkách kampaně je možné si vytisknout Print & Play verzi, kterou si můžete bezplatně vyzkoušet. Plnohodnotnou hru je možné získat za investici $ 35. Za zaslání do České republiky si však připlatíte $ 20. Hra by měla dorazit v průběhu ledna 2016.

Konec projektu je plánovaný na 2. 10. 2015.

Kampaň na Kickstarteru: https://www.kickstarter.com/projects/1781473360/laticetm-first-edition-board-game

Prozkoumávejte dál
Přehled rychlých zpráv za září 2015