Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Novinka: Assassins: Firenze – Asasíni od Loris games

Assassins: Firenze

Píše se rok 1478 a v jednom z největších a nejvýznamnějších italských měst již více než čtyřicet let vládne rod Medici. Lorenzo de Medici je štědrý mecenáš umění a miláček davu. Ve Florencii, centru významné městské republiky, však pod rouškou humanismu zuří nelítostný boj o moc.
Je velikonoční neděle a v basilice Santa Maria del Fiore právě končí mše. Před katedrálou čeká dav na svého panovníka a jeho bratra Giuliana. V tom se v davu ozve křik a ze stínu vyběhnou dvě maskované postavy. Ještě než stihnou stráže zareagovat, leží Giuliani na schodech katedrály v kaluži krve. V jeho haleně lze napočítat devatenáct bodných ran. Lorenzo je zraněn, ale podařilo se mu uniknout a skrýt v sakristii.

Jedním z útočníků není nikdo jiný nežli Francesco de‘ Pazzi. Ještě téhož dne vezme dav spravedlnost do vlastních rukou. Francesco je ubit na místě. Jacopo de Pazzi, hlava rodiny, je vyhozen z okna a dav ho nahého vleče ulicemi města a hodí do řeky.

Loris games logoVe hře Assassins Firenze se stáváte prodlouženou rukou obou nejvýznamnějších florentských rodin v předvečer oné hrůzné události. Assassini na straně rodu Pazzi. Kondotiéři jako najatá stráž rodu Medici. Dějin jsou nyní ve vašich rukou.

Hra je asymetrická a hrají proti sobě dva týmy – assassini a kondotiéři. Každá strana má jiné možnosti a jiné cesty vedoucí k vítězství. Assassini se snaží splnit určitý počet úkolů, jako například sledovat nevidění významnou osobu, záchránit šlechtice ze šibenice, kondotiéři se jím v tom a naopak snaží zabránit a assassíny přemoci. A k ruce mají i městskou stráž.

Hru vytvořil Jakub Hamerník a firma Loris games ji vydá v roce 2015.

Věřím, že Vám brzy přineseme další podrobnosti o chystané hře včetně ukázek grafiky a herních komponentů.

Stránky firmy Loris games. Na nich najdete i jak se přihlásit na testování některé z jejich her.

Novinka: Assassins: Firenze – Asasíni od Loris games
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Darkest Night – With an Inner Light