Chcete číst recenze dřív než ostatní? Chcete exkluzivní obsah? Sledujte nás na Hero Hero!

Soutěž o cestovní verzi deskové hry Insula

Desková hra Insula od českého autora Radima Jurdy si za dva roky své existence získala spoustu fandů. Vděčí tomu nejen za originální vzhled, ale především za skvělý a originální herní princip. Dobrodružství na opuštěném ostrově, kde se hráči musí utkat s temnými služebníky pána věže, asi nikdy nepřestane lákat.

A proto bychom rádi všem, kteří ještě tuto zajímavou českou hru ještě nemají doma, opět poskytli šanci, aby ji získali. Vyhlašujeme tedy novou soutěž o její menší a kompaktnější cestovní balení, které však herně není nijak ochuzené.

Na našich stránkách si také můžete přečist recenzi na samotnou Insulu a informace z ní také budete potřebovat, abyste správně odpověděli na naše záludné čtyři otázky. Přejeme všem hodně štěstí.

Hru do soutěže věnovala organizace Czech Board Games.

1) V kolika verzích existuje Insula?
a. v jedné – cestovní
b. ve dvou – velká a cestovní
c. ve třech – velká, cestovní a kapesní
d. v jedné – velké

2) Jako plus jsme v recenzi označili
a. variantu obtížnější hry
b. jméno hlavního záporáka
c. složitá pravidla
d. herní dobu

3) Hra Insula má doporučený věk hráčů od
a. 6 let
b. 8 let
c. 10 let
d. 12 let

4) Co vám neztěžuje cestu do středu ostrova?
a. stín citadely
b. Kingošovi služebníci
c. trny
d. karty bylinek

Než začnete soutěžit, přečtěte si závazná pravidla soutěže.

Svoje odpovědi posílejte na adresu soutez@deskovehry.com do čtvrtka 22. září 2011 do 23:59. Ze všech správných odpovědí vylosujeme vítěze. Do předmětu e-mailu uveďte heslo Insula. Všem účastníkům přejeme hodně štěstí.

POZOR!!
Chcete být o našich pravidelných soutěžích informováni e-mailem? Napište nám to do soutěžního e-mailu a my Vás zařadíme do našeho mailingu, který budeme posílat při publikování každé soutěže s informacemi o cenách!

Stačí napsat do mailu pouze „Souhlasím se zasíláním informací o dalších soutěžích“ a od příští soutěže od nás vždy obdržíte zprávu o nové ceně, kterou můžete získat.

Soutěž o cestovní verzi deskové hry Insula
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Sails of Glory – pod napnutými plachtami