Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Taktická záležitost Nova Aetas: Dark Renaissance na Kickstarteru

Nova Aetas je figurkovou wargame hrou odehrávají se v alternativní světě v období italské renesance. Jedná se o kooperativní věc inspirovanou japonským klasickým RPG jako je například „Final Fantasy Tactics“ a „Tactics Ogre“.

Nova Aetas je určena pro 1 – 4 dobrodruhy s herní dobou kolem 45 minut. Věkové doporučení je od 12 let. Cílem hráčů je procházet jednotlivé mise, plnit úkoly a bojovat proti mazaným nepřátelům, kteří jsou řízení sofistikovanou umělou inteligencí.

Tahle hra byla vytvořena tak, aby měla vysokou znovuhratelnost, kdy hlavním kampaň má tři různé konce.

8555b053523e48eeedff15a0fd30616c_original

Kampaň na Kickstarteru spolehá na oblibu her jako je Descent: Journey in the Dark a láká přispěvovatele na krásně zpracované figurky jednotlivých hrdinů, nepřátel, ale i spousty dalšího herního materiálu. Po grafické stránce vypadá Nova Aetas velmi pěkně.

Projekt byl zafinancovaný během 9 hodin po svém spuštění a momentálně se částka drží na dvojnásobku částky požadované. Nejnižší možný příspěvek se pohybuje na $90, což není malá investice. Obdržíte však základní hru, Reiforcements pack, jenž toho do hry přidává poměrně dost, Head Cultist, což je postava vytvořená přímo pro tuto kampaň a samozřejmě všechny otevřené odměny a málo jich opravdu není.

Konečná cena za zaslání do Evropy se bude pohybovat mezi $15 – $20.

Konec projektu: 31. ledna 2016

Stránka projektu na Kickstateru: https://www.kickstarter.com/projects/1682672801/nova-aetas-dark-renaissance-tactical-game-0

Prozkoumávejte dál
REXhry představují Blood Rage v češtině a prosí o pomoc