Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Vydejme se společně na průzkum Sedmého kontinentu

Vydavatelství deskových her Serious Poulp chystá na Kickstarter svou novou hru 7th Continent. O co v ní půjde? Na počátku 20. století jste se rozhodli vypravit se zpět na nově objevený kontinent, abyste zrušili kletbu, jenž na vás byla seslána při předchozí výpravě.

Jedná se o průzkumnou deskovou hru, v níž si vyberete postavu a hurá objevovat tajemství Sedmého kontinentu na vlastní pěst nebo s partou dalších dobrodruhů. Dostanete se do různorodých typů terénu nebo se vám díky kartě události něco přihodí. V tomto divokém a neznámém světě musíte využít veškerého svého důvtipu a mazanosti, budete si vyrábět nástroje, zbraně či přístřeší, které zajistí Vaše přežití. 7th Continent slibuje, že na rozdíl od jiných deskových her prožijete hodiny zábavy buď úspěšně zlomíte kletbu anebo zemřete.

pic2579072

Tato deskovka je určena pro 1 – 3 hráče. Jak bylo výše zmíněno herní doba může být různá, pohybuje se od 5 minut až po hodiny zábavy. Užít si ji mohou hráči od 12 let.

Projekt na Kickstarteru by se měl rozjet v září. Zaujala Vás hra a nechcete o začátek kampaně přijít? Zaregistrujte svůj e-mail na níže uvedeném odkazu a po spuštění kampaně Vám dojde informační e-mail.

http://www.the7thcontinent.com/en/index.php

Prozkoumávejte dál
Review: Wash Dash – how to wash and dry clothes