Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Zephyr: Winds of Change – vzhůru do oblak!

Vystoupejte nad mraky a braňte spojenecké základny proti útokům nepřátelských plavidel. Nacházejte zdroje, plňte úkoly, získávejte odměny a doveďte své řemeslo k dokonalosti. Podaří se vám dosáhnout vítězství proti přesile?

1a58fcaf7f8bf1a6959e76ce56b6f19f_original

Na Kickstarteru se objevila kooperativní záležitost Zephry: Winds of Change. Jedná se modulární dobrodružství v hávu deskové hry pro 1 – 4 hráče. Každý hráč se stává kapitánem své vlastní vzducholodě, kterou v průběhu hry vylepšuje, najímá členy posádky a společně se svými spoluhráči brání poslední zbytky civilizace proti zlovolným nájezdníkům a neúprosným válečníkům.

Nejprve si hráči zvolí misi, kterou budou plnit. Každá mise se liší v délce a její obtížnosti. V základní hře jsou k dispozici čtyři různé lodě, každá z nich plní svoji úlohu. V průběhu hry lze plavidla upgradovat, aby získali potřebné schopnosti a dovednosti. Členové posádky jsou neocenitelným přínosem pro Zephyr, jelikož přináší různé výhody. Během hraní budete moci plnit volitelné mise, které poskytnou tolik potřebné zdroje a odměny pro vylepšení vaší vzducholodě. A konečně, často se střetnete s nepřátelskou lodí. V průběhu bitvy používáte své karty, řešíte škody, uhýbáte útokům a spouštíte další schopnosti, tak abyste nepřátele zlikvidovali.

9329c28def759bb8812a4a2dc1b91d81_original

Základní hru získáte za minimální investici $ 49. Za poštovné do Evropy zaplatíte $ 25. Hru byste měli obdržet na jaře příštího roku.

Konec projektu: 28. dubna 2016

Kampaň na Kickstarteru: https://www.kickstarter.com/projects/portaldragon/zephyr-winds-of-change

Prozkoumávejte dál
Recenze za prosinec 2015