Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

DeskoFobie.cz a DeskoveHry.com – články a videa na jednom místě!

To, že jsme si pro vás připravili překvapení asi není třeba nijak zdůrazňovat. Nedávno jsme na tajemnou novinku poutali krátkým článkem. A teď je to konečně venku! První a hlavní informaci jste se dozvěděli už z nadpisu článku – portály Deskofobie.cz a DeskoveHry.com spojily svoje síly, aby vytvořili jeden web, který pokryje všechny vaše potřeby.

Ale nemusíte se bát, funkční zůstanou všechny odkazy. Oba weby budou nadále působit na svých původních doménách – www.deskofobie.cz a www.deskovehry.com, ale obsahy budou propojené a při vyhledávání uvidíte vždy jak články, tak videa.

008605_4c_F_01

Další novinkou, které jste si určitě také nemohli nevšimnout, je nový design. Ze zastaralého a námi napsaného systému jsme přešli na moderní možnosti redakčního systému WordPress. Dali jsme mu trochu modernější a barevnější téma, takže snad se vám bude líbit. Jeho hlavní výhodou by měla být přehlednější obsluha a provázanost článků. Postupně budeme přidávat ještě další možné vychytávky, ale doufáme, že i ve stávajícím stavu bude pro vás nová verze stránek příjemným a pozitivním překvapením.

S tím současně také máme tu čest (alespoň my v psané části redakce) představit nového maskota redakce. Ze slona jsme utekli do říše pohádkových postav a zvolili jsme si dráčka Fridolína. Jeho výrobcem je firma HABA a jeho postavička vás bude čas od času provázet i některými články.

Nic není dokonalé napoprvé, proto prosíme o trpělivost a pomoc. Pokud objevíte nějaký nedostatek, napište nám. Díky za přízeň a těšíme se na další společné měsíce a roky strávené ve světě deskových her. Budeme rádi ale také za Vaše dojmy 🙂

Prozkoumávejte dál
Přehled rychlých zpráv za listopad 2015