Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Deskové hry: Co koupit na Vánoce 2020 – dětské hry

Co koupit dětem na Vánoce? Přece hry!

My Little Scythe (Albi)

My Little Scythe je jednou z nejlepších rodinných her, které můžete na trhu v současnosti pořídit. Sice zatím není v češtině, ale i tak je docela přístupná dětem. Texty jsou doplněny symboly a děti si rychle zapamatují jejich význam. Partie je rychlá a plná možností, jak střádat stěžejní trofeje. My Little Scythe dělá všechno správně. Tato zvířátka by neměla chybět v žádné deskovými hrami nakažené rodině!

Recenze: https://www.deskovehry.com/recenze-my-little-scythe-sampioni-sedmi-kralovstvi/

 

Speedy Roll (Piatnik)

Speedy Roll je perfektní dětskou a rodinnou hrou, která začíná už na čtyřech letech, ale stejně dobře zapadne do skupinek hráčů, kteří mají přes deset let. To proto, že v pravidlech je spousta variant zhoršujících podmínky. Pak je hra více o šikovnosti, ale stále zůstává skvěle zábavná. Speedy Roll je hitovkou letošních Vánoc pro všechny rodiny!

Recenze: https://www.deskovehry.com/recenze-speedy-roll-ten-nejrychlejsi-jezek/

 

Zachraňte příšerky (MindOK)

Zachraňte příšerky je jednou z nejlepších dětských her na českém trhu. Jsou přístupné už od pěti let, kouzelně jednoduché a při tom dvě úrovně pravidel znamenají, že se nudit nebudou ani starší hráči nebo rodiny. Je sice trochu méně variabilní, ale dává hráčům kontrolu, ale hlavně je nechá starat se o příšerky. Nic jiného hráči nechtějí.

Recenze: https://www.deskovehry.com/recenze-zachrante-priserky-kamaradi-vsech-barev-a-velikosti/

 

Rytíř klouzek (MindOK)

Rytíř Klouzek je variantou na známé dřevěné labyrinty, kterými provádíte kuličku od začátku do cíle, ale tentokrát pro více hráčů. Tady to funguje dost podobně, jenže místo kuličky po plánu jezdí rytíř a hráči mají pevně daná pravidla pro vítězství a prohru. Spolupráce na posunu je zdrojem zábavy a smíchu, který ze hry dělá tu správnou zábavu. Rytíř Klouzek je jistou lahůdkou pro rodiny s dětmi.

Recenze: https://www.deskovehry.com/recenze-rytir-klouzek-misto-nozek-kulicka/

 

Ostatní díly Vánoční poradny 2020

Prozkoumávejte dál
Review: Elysium – a semi-divine box