Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Deskové hry: Co koupit na Vánoce 2020 – rodinné hry

Deskové hry jsou tím nejlepším dárkem pod stromeček. Nevěříte? Zkuste to!

Kvedlalové z Kvedlinburku (MindOK)

Kvedlalové z Kvedlinburku: Kořenářky jsou prvním rozšířením a ačkoliv by nemusely být úplně povinností pro každého, určitě stojí za pořízení. Především z hlediska variability přidávají fantastické novinky, ale navíc tu jsou i další drobné vychytávky, které hráčům zase doplňují možnosti. Kvedlalov z Kvedlinburku je výtečné rozšíření, i když jeho pořízení není naprosto zásadní.

Recenze: https://www.deskovehry.com/recenze-kvedlalove-z-kvedlinburku-korenarky/

Coatl (Blackfire)

Coatl je hrou pro méně náročné hráče, protože nenabízí žádná komplexní pravidla. Ale na druhou stranu obsahuje dostatek bodovacích možností, aby stále zůstal zajímavý pro většinu z nás. Především, když uvážíme krátkou herní dobu a zajímavé tajné úkoly, které si každý účastník buduje v průběhu partie. Propojování dílků do figurky opeřeného hada vypadá esteticky nádherně a celé to je radost hrát. Coatl je výborná a barvami hýřící hra, kterou by určitě nepohrdli ani příslušníci aztécké civilizace.

Recenze: https://www.deskovehry.com/recenze-coatl-jak-si-ochocit-opereneho-hada/

Planeta (Dino)

Planeta je kvalitní hrou pro nenáročné, protože nabízí opravdu jednoduchá pravidla. Jejím středobodem jsou skvěle zpracované planety, ke kterým se získané dílky připojují s pomocí magnetů. Hráči po celou dobu musí mít na paměti pozice svých terénů, ale také si musí při boji se zvířaty porovnávat své šance s ostatními. TO je také jediným problémem, který hru pronásleduje. Ale ani ten nemění nic na faktu, že Planety krásně vypadají a dobře se hrají.

Recenze: https://www.deskovehry.com/recenze-planeta-kazda-je-jedinecna/

 

Fotosyntéza (Dino)

Fotosyntéza je hra, kterou si rodiny zamilují. Ale má současně co nabídnout také starším hráčům, protože je nádherně taktická a zábavná. Nabízí zajímavou náplň a fantastické zpracování. A tak si dovolujeme tvrdit, že se jedná o jednu z nejlepších rodinných her na českém trhu. Fotosyntéza je přesně tím, co potřebujeme!

Recenze: https://www.deskovehry.com/recenze-fotosynteza-kdyz-slunce-sviti/

Divukraj (REXhry)

Divukraj je parádní rodinnou hrou, která ale je určená pro starší potomky. O to cennější je čas strávený společně v rodině a děti i v tomto věku umí ocenit krásné ilustrace. Za tím vším zpracováním je ale hlavně dobře provedená hra. S pomocí zvířátek sbírají suroviny, za které pak mohou stavět město a zaplnit jej také obyvateli. Divukraj je lesem plným hravých zázraků, stačí jen chtít si hrát.

Recenze: https://www.deskovehry.com/recenze-divukraj-zvireci-rise-se-rozrusta/

Ostatní díly Vánoční poradny 2020

Prozkoumávejte dál
Deskovky na Vánoce? Část 8: Hry pro pokročilé