Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Deskovky na Vánoce? Část 1: Karetní hry pro rodinu

Proč pořád vymýšlet ponožky nebo šampóny, když můžete do každé rodiny dát jednu deskovou hru? Pobavíte se u ní sami a ještě strávíte čas s lidmi, které máte rádi. Chápeme, že tchýni někteří hru asi dávat nebudou.

 

Které tři karetní hry (které dorazili na trh v tomto roce) bychom doporučili z rodinné kategorie? Ve výběru rozhodně nemůže chybět horká novinka Marvel Champions od ADC Blackfire. Komiksové filmy jsou obecně skvělou rodinnou zábavou, takže šance zahrát si za tyto postavy a společně bojovat proti padouchům je přesně to, co chcete zažít!

 

Recenze je teprve v přípravě. Odkaz přidáme během několika dnů.

 

 

Ani druhá hra není na trhu zrovna dlouho. Hustá mela od nakladatelství REXhry je pořádnou karetní řežbou, u které se hráči mohou vžít do spousty různých frakcí. Lákaví jsou dinosauři, roboti, ale také piráti. Každý si najde to svoje!

http://www.deskovehry.com/recenze-smash-up-mlaticka-s-dinosaury-zombiky-i-vetrelci-2/

 

 

Kdo by neměl rád kočky? Pokud k nim máte alespoň trochu vztah a chcete si užít lehkou pohodovou hru, pak by ve vašem Vánočním košíku neměl chybět Kočičí klub od MindOKu.

http://www.deskovehry.com/recenze-kocici-klub-vrneni-ze-vsech-stran/

 

 
Kompletní Vánoční poradna 2019:

Vánoční poradna 2019

Prozkoumávejte dál
Rádce: Deskové hry od Ježíška 2014 – strategické hry