Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Deskovky na Vánoce? Část 3: Dětské hry

Na trhu je spousta dětských her, ale vyznat se v nich a najít ty nejlepší není vůbec jednoduché.

Diamantový les

Diamantový les je velmi podařenou rodinnou hrou, kterou zvládnou hrát i děti samotné už kolem osmého roku. Nenabízí totiž nic překvapivého ani složitého. A díky tomu všemu by určitě mohla být hitem letošního podzimu. Diamantový les je super hrou, pokud hledáte způsob, jak trávit čas se svojí rodinou.

http://www.deskovehry.com/recenze-diamantovy-les-nelehky-udel-trpasliku/

 

Louka jak vyšitá

Louka jak vyšitá je vynikající rodinná hra, která baví děti i rodiče bez rozdílu věku. Provlékání tkaniček není na čas, ale jde o krásný mechanismus velmi úzce propojený s chytrým bodováním. Ve společnosti spousty zvířátek je to zábava na spoustu pokračování. Louka jak vyšitá je ukázkovou rodinnou zábavou, která je navíc dílem českého autora!

 

Zombie Kids Evoluce

Zombie Kids: Evoluce je nenáročnou kooperativní hrou směřovanou na děti. A to se přesně daří, protože přináší do této kategorie věc dosud nepoznanou – obálky s ukrytým obsahem. Ty se otevírají pouze ve chvíli, kdy hráči dosáhnou určitého počtu bodů. Naštěstí partie jsou rychlé, takže vše ubíhá a neustále se něco děje. Hra samotná není úplně nejjednodušší, zažijete výhry i prohry. Ale děti si ji užijí na maximum. Zombie Kids: Evoluce je super dětskou hrou!

http://www.deskovehry.com/recenze-zombie-kids-evoluce-nechte-byt-nasi-skolu/

 

Rytíř Klouzek

Rytíř Klouzek je variantou na známé dřevěné labyrinty, kterými provádíte kuličku od začátku do cíle, ale tentokrát pro více hráčů. Tady to funguje dost podobně, jenže místo kuličky po plánu jezdí rytíř a hráči mají pevně daná pravidla pro vítězství a prohru. Spolupráce na posunu je zdrojem zábavy a smíchu, který ze hry dělá tu správnou zábavu. Rytíř Klouzek je jistou lahůdkou pro rodiny s dětmi.

recenze vyjde v nejbližších dnech

 
Kompletní Vánoční poradna 2019:

Vánoční poradna 2019

Prozkoumávejte dál
Rádce: Deskové hry od Ježíška 2014 – kooperativní hry