Nevíte, co koupit na Vánoce? Podívejte se do naší poradny!

Expanze k Raid & Trade na Kickstarteru

Společnost MAGE Company nelení. K projektu Raid & Trade, který byl úspěšně zabackován koncem minulého roku vychází první rozšíření. A co k tomu využít nejlíp? Samozřejmě Kickstarter, kde má firma jistotu, že pokud si na sebe projekt vydělá, vyplatí se vydat expanzi.

Raid & Trade je post-apokalyptickou hrou o vyjednávání a řízení dostupných zdrojů pro 3 – 5 hráčů. Hráči v průběhu hry plní různé mise, zdokonalují své dovednosti a snaží se získat odpovídající postavení ve společnosti, aby se mohli stát občany tzv. zlatého města. Ve svém tahu může hráč utratit akční body za akce, jako je například: pohyb po městě, obsazování budov nebo útočení na ostatní hráče. Hra má modulární herní plán, díky němuž můžete v každé partii objevit něco nového. Pojďme se, ale přesunout k rozšíření s podtitulem – War on the Street.

170998eb2acbe7017159dd7961759f98_original

Tato expanze do hry přidává:

  • další možnosti do hry –  Rats Gang (nové nepřátelé) a části mapy, díky nimž je hru obtížnější vyhrát,
  • nové scénáře – hra zavádí kooperativní režim,
  • další postavy – 4 charaktery s vylepšenými vlastnostmi,
  • nové díly mapy zobrazující okolí města,
  • hru pro 2 hráče,
  • další možnosti hraní – scénáře lze hrát kooperativně, kompetitivně nebo semi-kooperativně.

a5ec1bf64f3c72ec0482a28d180c626d_original

Expanze má vydařenou grafiku a stejně jako základní hra nabízí poměrně hezky zpracované figurky charakterů. Dle mého názoru toho v rozšíření není málo a hra má nakročeno k otevření aspoň nějakých z navrhovaných odměn.

Máte-li základ a hra se vám líbí, rozšíření obdržíte za investici $45. Nadchli jste se pro tuto záležitost? Je možné dostat i základní krabici Raid & Trade společně s expanzí War on the Street za zabackování $95. Hra by měla dorazit v květnu příštího roku. Předpokládá se částka $5 – $10 za poštovné, záleží  na regionu, kam se bude posílat.

Projekt končí 9. listopadu 2015

deskové hry - TLAMA games

Kampaň na Kickstarteru: https://www.kickstarter.com/projects/magecompany/raid-and-trade-war-on-the-streets

Prozkoumávejte dál
Vydejme se společně na průzkum Sedmého kontinentu