Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Nové informace o Space Alert: Vzdálené horizonty

Na webu Czech Games Edition se kromě námi již zmíněných informací o nových dvou hrách Vládi Chvátila (Travel Blog, česky se bude jmenovat Bez hranic) a Vladimíra Suchého (20. století) objevila dnes konečně i podrobnější zpráva o netrpělivě očekávaném rozšíření Space Alertu s podtitulem Vzdálené horizonty (v angličtině The New Frontier).

Podle informací hra nabídne nové nepřátele a nebezpečí, se kterými se budete muset v otevřeném vesmíru při desetiminutovém výsadku poprat. Ještě mnohem zajímavější jsou Rudé hrozby, které do hry přinesou nepředstavitelně velké lodě, prohnané nepřátele a mnoho dalších špinavých triků, kterými se na vás budou vesmírní vetřelci (vlastně obránci) snažit vyzrát.

Prát se s nimi budete moci pomoci dvojitých akcí (dvě akce za tah) nebo třeba specializací posádky. Pokud budete mít na palubě specialistu, dokáže s lodí dělat divy, které jiní nedokáží – opravovat ji za letu, střílet dvě rakety naráz nebo udržet členy posádky při vědomí.

A samozřejmě na posledním místě zmiňovaný systém zkušeností, díky nimž se z vámi ovládaného zelenáče bude stávat s přibývajícími misemi teprve ten správný veterán s novými dovednostmi a schopnostmi. A počítejte s tím, že je budete potřebovat!

Součástí balení bude také nové CD, které bude pravděpodobně obsahovat více aktivit a méně času na přemýšlení. Bude tedy určeno opravdu jen pro ty nejzkušenější vesmírné bojovníky.

Všechny nové varianty lze libovolně kombinovat se základní verzí hry. České verze všech tří her budou klasicky k dispozici po návratu výpravy Czech Games Edition z veletrhu Spiel v Essenu, tedy snad koncem měsíce října.

Zdroj informací a obrázků: czechgames.com

Nové informace o Space Alert: Vzdálené horizonty
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Istanbul – obchodníkem v Turecku