Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

PragoFFest: v únoru v Praze proběhně spojení Pragocon + GameFFest

První víkend v únoru se bude konat v Praze každoroční akce pod záštitou organizátorů nesmírně oblíbeného Festivalu Fantazie. Jedná se o první letošní akci podobného typu a v průběhu čtyř dnů se očekává návštěva téměř 3000 zájemců o fantazii. Mezi 3. a 6. únorem 2011 na vás v pražských Hájích bude čekat opět přátelská atmosféra a spousta pohodových lidí.

A proč se tím zabýváme na našem serveru věnovaném deskovým hrám? To může být zřejmé již z nadpisu článku, protože předmětem GameFFestu není jen fantastika, ale obecně zábava, mezi níž mají dnes významné místo i deskové hry. Ve spolupráci s zlatými partnery, firmami Albi a Mindok, se v Praze dočkáte opět obrovské herny, kde si budete moci vyzkoušet nejen klasiky žánru, ale také horké novinky v češtině, jako jsou hry Bez hranic nebo třeba 20. století. Letos se k nim poprvé také přidává firma Piatnik, která zasáhla do světa českých deskových her navázáním spolupráce s německou společností Queen Games.

V programu se dočkáte novinek i návratů. Kromě různých nových fantasy linií si budete moci vyzkoušet pohybové ovladače od Sony i Microsoftu, ale také anglické deskové hry, které se k nám normálně nedováží ve stánku Světa deskových her. Novou hernu nabízí i MysticShop, který se zaměřuje na figurkové hry. Samozřejmě nemohou chybět ani oblíbené hudební a taneční hry pro pohybově či hlasově nadané.

Pro herní nadšence je letos nová možnost, že si mohou zakoupit pouze vstupne na GameFFest, které jsou rozděleny od 70,- za půl dne až po 320,- pro účastníky po celou dobu festivalu. Na celý PragoFFest (tedy Pragocon + GameFFest) je to pak od 120 korun za půl dne po 540 za celý program.

Doprava je snadná, protože se jedná o konečnou stanici metra C Háje, odkud to je jen tři minuty chůze směr Modrá škola. Právě v této budově se zároveň můžete i ubytovat.

PragoFFest: v únoru v Praze proběhně spojení Pragocon + GameFFest
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Spiel – všechny kostky světa (all the dice you need)