Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Soutěž o akční deskovou hru Kung Fu UKONČENO

Kung Fu je akční karetní hra, o kterou budeme dnes soutěžit. Poctivými obchody i podlými podrazy musíte získat od soupeřů sady karet, které potřebujete. Ovšem nenajdete zde žádné tahy, vše se děje právě teď a nikdo nesmí zaváhat. Tedy do chvíle, než někdo zvolá „kung fu“ a předvede svoje pracně nastřádané kombo.

Pokud si nebudete s otázkami vědět rady, doporučujeme nakouknout do naší recenze na karetní hru Kung Fu, kde naleznete k jednotlivým odpovědím nápovědy.

Hru do soutěže věnovala firma Fantasyobchod, děkujeme.

1) Mezi bojové styly ve hře NEpatří
a) styl kraba
b) styl opice
c) styl tygra
d) styl pandy

2) Kung Fu hrají adepti bojového umění
a) na tahy
b) v párech
c) všichni současně
d) postupně

3) V naší recenzi Kung Fu jsme mezi klady uvedli
a) krásné figurky
b) možnost podvádět
c) náhodu
d) velké množství karet

4) Hru Kung Fu lze hrát od
a) 2 hráčů
b) 4 hráčů
c) 3 hráčů
d) 6 hráčů

Než začnete soutěžit, přečtěte si závazná pravidla soutěže.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Kvůli technickým problémům a dočasné nedostupnosti našich stránek byla soutěž o týden prodloužena do čtvrtka 10. února!!!!

Svoje odpovědi posílejte na adresu soutez@deskovehry.com do čtvrtka 10. února 2011 do 23:59. Ze všech správných odpovědí vylosujeme vítěze. Do předmětu e-mailu uveďte heslo Kung Fu. Všem účastníkům přejeme hodně štěstí.

POZOR!!
Chcete být o našich pravidelných soutěžích informováni e-mailem? Napište nám to do soutěžního e-mailu a my Vás zařadíme do našeho mailingu, který budeme posílat při publikování každé soutěže s informacemi o cenách!

Stačí napsat do mailu pouze „Souhlasím se zasíláním informací o dalších soutěžích“ a od příští soutěže od nás vždy obdržíte zprávu o nové ceně, kterou můžete získat.

Soutěž o akční deskovou hru Kung Fu UKONČENO
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Civilizační dvojkovka Civicus Dice Game na Kickstarteru