Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Deskovky na Vánoce? Část 6: Strategické hry

Vánoce jsou časem volného času. Kde jinde ho dobře strávit, než u kvalitní strategické hry? Jaké nejlepší se objevily na trhu v roce 2019?

 

Cesta za štěstím

Cesta za štěstím je možná nejtematičtější euro hrou na českém trhu. Přemýšlíte, ale u toho opravdu prožíváte příběh, což je svým způsobem opravdu jedinečné. Zvlášť, když porovnáváte své výsledky s dalšími protivníky, i když na plánu cesty příliš nezkřížíte. To ale nemění nic na faktu, že hra je krásně variabilní a hlavně atmosférická. A za to si zaslouží Cesta za štěstím velkou pochvalu a doporučení.

 

http://www.deskovehry.com/recenze-cesta-za-stestim-trocha-treninku-na-stole

 

 

Podmořská města

Podmořská města se řadí do kategorie her pro náročné. Žádný bod účastníkům nedají zadarmo a otestují schopnosti plánovat a udržet si přehled o řadě pravidel a prvků. S těmi naštěstí hráčům pomáhají nápovědní kartičky, bez kterých byste na začátku byli zcela ztracení. Ale tentokrát bude lépe, když přestanete plavat a potopíte se hlouběji do nitra této hry. Odměnou vám bude opravdu kvalitní strategický zážitek, který prostě jen trvá příliš dlouho. Podmořská města jsou hrou, která snese srovnání i s vynikajícím Terraforming Mars!

 

http://www.deskovehry.com/recenze-podmorska-mesta-posledni-sance-pro-lidstvo/

 

 

Prozkoumávejte dál
Employer Forced To Pay Employee