Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Deskovky na Vánoce? Část 8: Hry pro pokročilé

Náročným hráčům deskových her není jednoduché udělat radost. Pokud byste jim měli koupit některou z novinek roku 2019, pak by to nejspíš měla být některá z následujících her.

 

Gloomhaven

Gloomhaven nepatří mezi ty nejlevnější investice, které můžete do svojí zábavy provést. Odvděčí se vám ale neuvěřitelně trvanlivou zábavou plnou vylepšování postav a napínavých scénářů. Hráči musí spolupracovat, alespoň na úrovni drobných taktických domluv. Hlavní zbraní zůstává variabilita, protože neustále budete bojovat s jinými protivníky a můžete nakupovat z ohromujícího množství předmětů. Gloomhaven je hra, která svým rozsahem nemá momentálně obdoby.

 

http://www.deskovehry.com/recenze-gloomhaven-nekoncici-dobrodruzstvi/

 

 

Pán prstenů: Putování po Středozemi

Můžeme s radostí prohlásit, že Pán prstenů: Putování po Středozemi není jen Panství hrůzy s jinými obrázky. Hra je opravdu odlišná, ačkoliv se v důsledku liší pouze v nenápadných změnách. Samotná hratelnost ale nebyla rozbitá už tenkrát a stále umí být skvělá. Hra vás baví, musíte spolupracovat jako tým hrdinů a všechno je to napínavé až do konce. Navíc na hrdiny čeká sladká odměna, kterou si mohou vzít do dalších dobrodružství. My jsme z Putování po Středozemi docela nadšení. Ačkoliv se dají nalézt nějaké mouchy, na díle s takovýmito ambicemi a rozměry je to pochopitelné. I tak ale je to hra výtečná pro většinou zájemců.
 

http://www.deskovehry.com/recenze-pan-prstenu-putovani-po-stredozemi-o-frodovi-a-prstenu/

 

 

Tapestry

Tapestry je nádherná hra. O tom není žádných pochyb. Stejně tak ale nemůžeme tvrdit, že by měly figurky jiný význam, než vzhledový. Ale ruku na srdce – kde mají? Z našeho pohledu schytává hra za tuto skutečnost zbytečně velké množství nenávisti, ačkoliv uvnitř se jedná o překvapivě zábavný a nápaditý pokus o civilizační hru. Nemá nějak hlubokou atmosféru, ale všechno vynahrazuje možnostmi a dynamikou tahů. Tapestry se nám líbí tak, jak je, protože se jedná o výtečnou zábavu, i když s nějakými vadami.

 

http://www.deskovehry.com/recenze-tapestry-vystavni-skrin-kazde-civilizace/

 

Prozkoumávejte dál
Pin-up Bet Software Faça Download Application Pin Up Bet Mobi</tg