Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Recenze hračky: Janod Dřevěná čajová sada Twist

Je čas na dýchánek. Všechny panenky i kamarádky už jsou na svém místě. Čeká se jen na tatínka, který dostane do ruky poslední volný hrníček. Zatím je prázdný, protože uprostřed stojí konvička, ze které je třeba rozlít čaj všem návštěvníkům posezení s čajem.

Rozlévání lahodného nápoje, který umí překvapit variabilitou chutí, láká obvykle děvčata, ale i chlapci jsou vítaní. Na děti tak čeká v hračce Dřevěná čajová sada Twist právě takové ochutnávání, usrkávání a rozlévání. Děti si s dřevěnou hračkou mohou užít zábavu díky značce Janod, která ji představila a také díky oficiálnímu distributorovi Janod pro ČR a SR.

Tmavá krabička ukrývá spoustu pečlivě zabalených komponent, kterým vévodí samozřejmě dřevěná konvička s pokličkou. Tu děti položí při hraní na tácek zdobený trochu staromódním květinovým vzorem. Ten ale k celkovému ladění hračky docela pěkně sedí, protože volba barev se také snaží ladit hračku spíše do klasiky než do nějaké zbytečné moderny.

Právě tenhle tácek si obvykle vezmou do rukou kuchařky či kuchaři, kteří jej přinesou, a to i s dvojicí dřevěných kulatých sušenek. Na svůj čaj už mohou čekat další dva zájemci, protože právě dva šálky jsou připraveny pro ty, kdo chtějí uvařený čaj ochutnat.  

Každý hrníček má svůj vlastní talířek. Děti mohou z konvičky rozlévat už vylouhovaný sypaný čaj, ale také si klidně každý může vzít svůj jeden filcový čajový pytlík a vyrobit si svoji příchuť až v šálku. Nesmí chybět ani lžička, a dokonce je připravena pro milovníky dýchánků také dvojice citronů. Jakmile je vylouhováno, je na čase do čaje ještě zamíchat cukr z připravené cukřenky, a pak už je vše připraveno k ťukání hrníčky, připíjení a spokojené povídání u čaje.

Hračka má nádherné dřevěné zpracování, vše je pevné a skvělé pro malé dětské ručičky dvouletých dětí. Ty už dokáží vnímat a zajímají se o rituály dospělých, tak proč je nezasvětit do toho čajového? Navíc je to hračka, se kterou si vydrží děti hrát mnoho let a bude skvělou výbavou každé kuchyňky. Citrony mají zářezy, takže drží na hrníčku, ouška se pěkně drží a sušenky se vejdou do hrníčku. I cukřenka má zářez na lžičku, kterou si nabíráte cukr, aby iluze byla dokonalá.

Dřevěná čajová sada Twist je krásně zpracovanou hračkou, která podporuje fantazii dětí. Díky jejímu kvalitnímu zpracování nepochybujeme o tom, že vydrží dlouho a budou skvělým společníkem každého dítěte, které zatouží po hraní na pití čaje. Dřevěná čajová sada Twist je hračka hodná doporučení.

Facebook: @JanodCeskoSlovensko
Instagram: @janod_cesko_slovensko
YouTube: @PLAYATELIER

Prozkoumávejte dál
Recenze: Legendy země Euthie – draci nejsou jen v legendách