Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Soutěž o deskovou hru Insula UKONČENO

Máte rádi tajemná dobrodružství? V Insule se objevíte na pobřeží ostrova, kterému vévodí podivuhodná citadela. Ve stínu se však skrývá nebezpečí a jediný způsob, jak odejít z ostrova, je dojít do jeho středu.

Insula je hra, která při svém vydání způsobila pěkný rozruch. Luxusní provedení, velmi zajímavé ilustrace a netradiční herní zážitek jsou tři věci, na které láká nejvíce. Firma Czech Board Games ve svém konkurzu uhodila zase jednou hřebíček přesně na hlavičku, protože Insula je opravdu kvalitním hráčským zážitkem.

Dnes jsme se tu sešli, protože máte jedinečnou příležitost vyhrát právě jeden kus této hry. Stačí pouze správně odpovědět na následující čtyři otázky, abyste byli zařazeni do slosování o jednu krabici nesousí velký na sobě velký nápis Insula. Odpovědi na všechny otázky v soutěži naleznete v naší recenzi Insuly.

Hru do soutěže věnovala firma Czech Board Games, děkujeme. Pokud náhodou v soutěži neuspějete, můžete si hru Insula zakoupit zde.

1. Autorem hry je
a) Jiří Mikoláš
b) Petr Chval
c) Vláďa Chvátil
d) Radim Jurda

2. Hlavní záporák ve hře se jmenuje
a) Kingoš
b) Chabroš
c) Saruman
d) Hamroň

3. Kolik ve hře najdete druhů nepřátel (včetně hlavního bosse)?
a) 4
b) 5
c) 6
d) 7

4. Na serveru DeskoveHry.com dostala tato hra v recenzi hodnocení
a) 84
b) 86
c) 88
d) 90

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA
Vítězkou se stala paní Zdena Hofmanová z Velké Jesenice, gratulujeme!

Než začnete soutěžit, přečtěte si závazná pravidla soutěže.

Svoje odpovědi posílejte na adresu soutez@deskovehry.com do čtvrtka 23. září do 23:59. Ze všech správných odpovědí vylosujeme vítěze. Do předmětu e-mailu uveďte heslo Insula. Všem zúčastněným přejeme hodně štěstí.

Soutěž o deskovou hru Insula UKONČENO
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Harry Potter Rok v Bradavicích – mezi čaroději!