Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

O nás

Redakce DeskoveHry.com

Deskovehry.com je původem nezávislý projekt dvou mladých lidí, které baví hraní deskových her. Této krásné zábavě se věnují v posledním roce většinu svého volného času. Stránky jsou v současné době na počátku dlouhé cesty, protože byly oficiálně spuštěny teprve 23. května 2010. Hlavní obsahovou náplní jsou recenze, které by měly být vodítkem pro potenciální zájemce o deskové hry.

Web má za sebou již dlouhou více než pětiletou historii. Na začátku roku 2013 jsme přidali anglické verze článků, které nám otevřely vrátka k vzorkům her ze zahraničí. U příležitosti pátého výročí jsme pak představili nový design webových stránek, s pomocí systému WordPress. A současně jsme se také sloučili se spřáteleným podcastem Deskofobie.cz

Jak hodnotíme

Hodnocení pomocí hvězdiček je věc běžná, nám však bohužel žádné přebytečné hvězdy z nebe nespadly. Jednoho dne se však v nedaleké zoo rozbil plot a k nám na web se zaběhli nezbední barevní sloni.

Nejdříve nám všechno jen pošlapávali a kousali rohy stránek s recenzemi,potom ale přišli s nápadem. Prý by se nám chtěli nějak odvděčit za to, že jsme jim poskytli úkryt, a že nám tedy pomůžou s hodnocením.

Za každé hodnocení, které vy, uživatelé, na našem webu zadáte, dostávají sloni porci melounů a sladkých banánů navíc. Tak hodnoťte, ale ne zase moc, aby nám neztloustli a nezaplnili celý web..

Kontakt DeskoveHry.com

Samotná tvůrčí část se už neskládá pouze ze dvou lidí jako na začátku. Přibylo dalších, kteří se podílejí na chodu celého webu. A přesto srdce redakce stále sídlí v nejkrásnější části České republiky – v samotném srdci Vysočiny.

Pro všeobecné dotazy, kritiku i připomínky použijte následující email: Info

Pokud budete chtít napsat něco pochvalného přímo našim redaktorům, požijte jejich soukromé e-maily. Nebrání se ani milostným vyznáním nebo nabídkám k nějaké finančně výhodné spolupráci

Dušan Dušan (šéfredaktor)
Hanka Hanka (zástupce šéfredaktora)

Redakce:
Matej (tematické články, recenze)
Tomáš (novinky)
Petr (recenze, hostuje z Deskofobie.cz)
Pavel (recenze)
František (novinky)

V případě, že se chcete zúčastnit soutěže, používejte výhradně soutěžní email:
Soutěž

Vaše DeskoveHry.com