Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

První desková hra ve vesmíru!

Každý sníme o něčem jiném. Ale všichni jsme určitě někdy snili o vesmíru. O dosažení místa, které je lidem normálně zapovězené. A právě hranici vesmíru si pro vybrali jako místo pro křest nové deskové hry ve firmě Repos Productions.

Ono se není čemu divit, protože hra se jmenuje When I Dream (Když sním). Jeden takový svůj sen si splnili autoři a vydavatelé, když vypustili první deskovou na křídlech balónu as do stratosféry. Celé to vyžadovalo šest týdnů příprav, po kterých se z jedné střech v Bruselu odlepil balón s tím, co bude za 2 hodiny a 47 minut ta nejvzácnější desková hra na světě. Po necelých dvou hodinách dosáhla krabice vrcholu své dráhy ve 33 kilometrech, kde balón explodoval a jeho náklad se bezpečně snesl zpět k zemi.

A víte co? ADC Blackfire už brzy (ještě před Vánoci) hru přinese v češtině na všechny naše stoly! Tak třeba i k Vám doletí zrnko hvězdného prachu, ale především spousta bezbřehé zábavy. Jaká hra je se určitě přesvědčíme i společně v naší recenzi.

Na video se můžete podívat zde:

 

Prozkoumávejte dál
El Superclásico, En Las Apuestas: Cuáles Son Mis Pronósticos Respecto The Las Chances De Boca Y River