Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Recenze hračky: Janod Dřevěná tabule na stůl se stojanem pro děti

Tabule patří do školy. Je to místo, kam učitelé píšou texty a předávají tak své vědomosti skupině dětí současně. Žádný extra vztah k němu nemám. Proč bych ji měl mít doma, když mám obrazovky telefonu a tabletu?

Tak přesně takhle byste uvažovat neměli. Tabule umí děti rozvíjet a nabídnout jim pocit z dotyku a přímého kontaktu s tvořením. A přesně to nám nabízí nová hračka Dřevěná tabule na stůl se stojanem, což je právě titulní název výrobku z dílny značky Janod. No a my se z ní můžeme také radovat zásluhou oficiálního distributora Janod pro ČR a SR.

Všechno to kreslení bílým magickým práškem se ukrývá v tenké, ale poměrně dost těžké krabici. Děti z boxu vyloví právě černou tabuli, která je pěkně designově provedena. Plocha pro psaní je od kraje ke kraji a výjimkou je pouze dřevěný obdélník u spodního kraje, protože tam je místo pro integrovaný stojánek. Ten má tvar obráceného písmene U a tabuli drží dobře a stabilně na jejím místě. To je přesně to, co byste od funkčního a dobrého stánku asi chtěli očekávat.

Tabule má dobrý sklon, takže se na ní dobře píše i kreslí. A když to zrovna není ono, lze jednoduše nohu zaklapnout a kreslit na rovině na stole nebo třeba přímo na nohou. Možností, jak si najít pohodlnou polohu s touto destičkou je prostě dost.

No a pak už zbývá jen z přihrádky na zadní straně vylovit křídu a mazací houbičku a začít tvořit. Obsahem jsou tři křídy různých barev, takže nemusí zdaleka zůstat u jediné bílé.

Samotná pracovní plocha má rozměry 38×25 centimetrů, což je naprosto dostačující prostor pro jakékoliv tvoření. Tloušťka desky je 15 milimetrů, takže i pevnost a dobrá manipulace je zaručena.

Dřevěná tabule na stůl se stojanem pro děti je výtečným nástrojem, který lze používat různými způsoby, ale navíc k tomu je perfektním společníkem také na cesty. Ostatně… kdo by se nechtěl umazat od křídy?

Facebook: @JanodCeskoSlovensko
Instagram: @janod_cesko_slovensko
YouTube: @PLAYATELIER

Prozkoumávejte dál
Recenze: Munchkin – hrdinové trochu jinak