Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Recenze hračky: Králíčci Kaloo – země stromových ušáků

Už jste to slyšeli? Jestli ne, až příště půjdete na procházku, koukejte do korun stromů. Nikdo neví, jak se k nám dostali, ale už jsou tu! A pokud budete mít štěstí, tak je zahlédnete, jak si v klidu visí na stromě, zavěšení za svoje dlouhá ušiska! Jsou to stromoví králíčci!

Všechny ty stopy tajemství, která obklopují dlouhoušaté králíčky, vedou pod francouzskou značku Kaloo. Jedná se o docela novou značku, která vznikla těsně před začátkem milénia, ale už se jí podařilo pod svými křídly nastřádat spoustu zajímavých produktů. Dnes tu máme hned dvojici mazlivých kamarádů, kteří se jmenují Lapinoo a patří do jedné řady. S nimi se na cestu vydala také jedna zaječice z řady Perle. Všichni se naučí česky zásluhou oficiálního distributora Kaloo.

Zážitek začíná už u dojmu z rozbalení. Luxusní blyštivé krabičky s víkem, jako byste otevírali krabičku na boty. Uvnitř ale je něco mnohem krásnějšího. Ukrývá se tam mazlivý zajíček, který je frajersky natažený a pevně jej na místě drží napínací provázek. Rozbalení ale není žádný problém, protože provázek vede ven skrz dno boxu.

Stačí jen pár okamžiků a králíček je venku, připravený na mazlení. A je jedno, jestli si vyberete toho menšího 25 centimetrového odstínu terakota nebo většího Lapinoo 35 centimetrového krémové barvy. Jejich místo se ale snaží zaujmout také malý mazlivý zajíček výška 20 centimetrů, který vyniká sukýnkou s květinovou výšivkou.

Ouška velkých zajíčků jsou prakticky stejně dlouhá, jako jejich tělo. Neumí je roztočit jako Tip a Tap nebo vrtulník své lišty, ale místo toho se za ně umí zavěsit na jakémkoliv místě, a dokonce na nich můžete udělat úhledný uzlík. Díky tomu jsou skvělými společníky a doprovodí děti úplně kamkoliv. A to je potřeba, protože kdykoliv potřebují kamaráda, je tam. Jejich schopnosti se hodí i doma, kde mohou vždy dohlížet, stačí je pouze zavěsit. Takovou šanci pak nabízí všichni zajíčci z řady Lapinoo.

To oproti tomu muchlací zaječice je skvělá do postýlky nebo kočárku. Její ouška jsou krátká, ale místo toho má hebkou růžovou sukýnku. Ta se v prstících malých miminek mění v oporu a kamaráda na usínání. Poskytuje jim pocit blízkosti a pohody, když je maminka daleko. Na krku má mašli a je celá krásně růžová, přesně tak, aby na první pohled zaujala malé holčičky. Právě pro ně je určena.

Jsou to kamarádi, kteří by mohli klidně viset na sušáku vedle prádla. A možná právě tam se schovávají divocí králíčci před očima lidí. Ale tihle už jsou dávno ochočení a pověsí se pouze tam, kam jim jejich majitelé povolí. Třeba na nákupní tašku v maminčině ruce, aby nemuselo dítě pořád svého plyšového kamaráda držet.

Materiály jsou zvolené velmi pečlivě. Jsou luxusní na dotek. U králíčků Lapinoo mají děti a rodiče na výběr hned z několika barevných odstínů. Kromě zmiňované terakoty a krémové barvy mají na výběr také modrou, zelenou a okrovou. Na vnitřní straně víka dokonce najdeme možnost králíčka věnovat i podepsat darujícího.

To se skvěle hodí, protože všichni tři kamarádi jsou připraveni tak, že si s nimi mohou hrát děti už od narození. Je jasné, že se k tomu hodí o dost lépe menší zajíček nebo muchláček Perle, zatímco větším Lapinoo budete chtít obdarovat už větší dítě.

Od prvního objetí po probuzení, přes spoustu zážitků ve dne až po ten poslední pohled večer v postýlce. Králíčci Lapinoo i Perle budou vaše děti provázet na každém kroku, rozdávat radost, dávat na ně pozor a svýma ušima je chránit před vším zlým. Tohle jsou parádní společníci, přesně takoví, jako by hračka takového typu měla být. Tomu odpovídá také slogan, který jim visí na krku – „vždy s tebou“.

Facebook: @JanodCeskoSlovensko
Instagram: @janod_cesko_slovensko

Prozkoumávejte dál
Recenze: Deception Murder in Hong Kong – na stopě zločincům