Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!
Rear view of a puzzled businessman in front of a blackboard finding a solution to escape from labyrinth. Breaking the rules, as a red line pierce the maze walls.

Dej deskovku pod stromeček: Tipy na hry pro předškoláky

Nevíte, co pořídit svým malým předškolákům na Vánoce? Nějakou hru, která je bude trochu rozvíjet, bude je bavit a vás nebude strašit, pokud vás do partie přizvou také? Tady jsou nějaké naše tipy na novinky za rok 2022:

Jízdenky, prosím! Vlak duchů (ADC Blackfire) – recenze, pro 2-4 hráče, od 6 let, KOUPIT

Jízdenky, prosím! Vlak duchů jsou naprosto parádní zábavou pro malé předškoláky. Hra je uchvátí svým zpracováním, velikostí a možnostmi. Vzhledem k její jednoduchosti z ní sice rychle vyrostou, ale pokud ji pořídíte ve vhodnou dobu, užijí si obrovskou porci zábavy a legrace. Nové téma je zábavné, protože děti strašidla milují. A vy nemusíte mít strach, že by strašili potomci vás s pocitem nudy. Ten totiž v Jízdenky, prosím! Vlak duchů nehrozí.

Potichu jako myšky (HABA) – recenze, pro 2-4 hráče, od 5 let, KOUPIT

Tiché myšky jsou skvělou dětskou hrou, která chytne a nepustí. Děti budou chtít hrát zase a znovu a do partie se mohou snadno zapojit i rodiče. I ti totiž dělají chyby při přikládání tyčinek a nemají, jak získat výhodu. Tiché myšky jsou tedy hra, která nejen napíná děti, ale navíc spojuje rodiny u překvapivě tichého stolu.

Malí světoběžníci (ADC Blackfire) – recenze, pro 2-6 hráčů, od 5 let, KOUPIT

Malí světoběžníci jsou hra, která je určená pro začínající školáky. Prověří především ty jednodušší a základní znalosti. A právě takových her je na trhu nedostatek. Navíc nabízí hned dvoufázový test vědomostí, kde samotné otázce musí předcházet ještě rozpoznání tématu karty. Malí světoběžníci tak rozdávají dětem radost.

Plovoucí vor (HABA) – recenze, pro 2-5 hráčů, od 6 let, KOUPIT

Plovoucí vor je jednoduchou hrou, která nabízí příjemně svěží napínavou zábavu. Každý z hráčů je strůjcem svého štěstí, když musí rozmístit dobře předměty na vor a pak využít svoji stavbu tak, aby ji přesunul bez jakéhokoliv pádu. Plovoucí vor je ukázkovou rodinnou a dětskou hrou, která je něco naučí a ještě k tomu ohromně pobaví hráče všech věkových kategorií.

Hledej a najdi: Farma (ADC Blackfire) – recenze, pro 2-4 hráče, od 4 let, KOUPIT

Farma Hledej a najdi po hráčích chce, aby na plánu plném zvířátek našli dvě, které odhalí na dvojici karet. Každý z nich pobíhá po farmě úplně jinde. Najít je třeba obě a ukázat na ně prstem dřív než soupeři. Hráči bojují jedno kolo za druhým, ale při tom mohou využít dobrou variantu pro více účastníků. Farma Hledej a najdi je plná zvířátek, traktorů a zábavy.

Prozkoumávejte dál
Jaké deskové hry pro dva hráče na Vánoce 2021