Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Deskovky na Vánoce? Část 5: Párty hry

S Vánocemi se blíží i Silvestr a to je chvíle, kdy si chcete s kamarády užít nějakou tu legraci a zábavu. Tak které hry z roku 2019 se nám z hlediska párty zábavy osvědčily?

 

Zasni se

Zasni se! vypráví příběh jednoho snu, ve kterém vždy máte na výběr několik cest. A přesto je první krůček určený náhodou, která současně zaručuje, že sny budou neustále trochu jiné. Partie jsou o spolupráci všech účastníků, kteří se musí na hru soustředit. Musí totiž být schopni odvyprávět sen ještě jednou a právě podle úspěšnosti vzpomínání jsou ohodnocení na stupnici. A to je celkový úspěch týmu. Zasni se! je vynikající hrou.

 

http://www.deskovehry.com/recenze-zasni-se-sdilene-sny-jsou-nejlepsi

 

 

Pekelný stroj

Pekelný stroj je nenápadnou hrou, kterou budete od pohledu podceňovat. O to víc doufáme, že si najde mezi hráči své zasloužené místo. Hra je plná dohadování a přesvědčování, které je ústředním motivem a zábavou samo o sobě. Ale musíte být výmluvný typ, abyste si ji patřičně užili. Partie jsou rychlé a výtečné pro vyšší počty hráčů. Téma je podpořené grafikou. Pekelný stroj si říká o pořádnou dávku pozornosti!

 

http://www.deskovehry.com/recenze-pekelny-stroj-moriarty-vs-sherlock-celem-proti-legende

 

 

Duplik

Duplik je se správným osazenstvem skvělá zábava, u které se budete neustále smát. Když se dobře bavíte na party, čas utíká strašně rychle. A to je případ hry Duplik. Sice je náhodná a je to „jen“ party hra, což jí v některých očích ubírá na důležitosti, ale hratelností přetéká. Časem mohou nastat drobné problémy se znovuhratelností a brzy vám dojde zásoba papírů v zápisníku (pokud nebudete kreslit na volné listy). Obecně je Duplik výbornou zábavou!

 

http://www.deskovehry.com/recenze-duplik-kdo-kresli-vyhrava

 

 
Kompletní Vánoční poradna 2019:

Vánoční poradna 2019

Prozkoumávejte dál
Recenze za prosinec 2015