Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Dominion Tour se chýlí ke konci

Zbývá už jen posledních pět termínů:

5.6. – Praha
12.6. – Mladá Boleslav
19.6. – Tábor
26.6. – Dobříš
18.9. – Mladá Boleslav

V případě zájmu naleznete kompletní seznam datumů a míst konání na oficiálních webových stránkách turnaje http://www.dominiontour.cz.

Dominion je karetní hrou, která si od svého vydání na podzim loňského roku získala mnoho fanoušků. Jedná se o hru s jednoduchými pravidly, kde je nejdůležitější budování kvalitního vyrovnaného balíčku v ruce. Všichni fanoušci se mohou těšit na dvě nová rozšíření, která v nejbližších dnech firma Albi uvede kompletně lokalizovaná na český trh.

Projekt zatím zaznamenává obrovský zájem a úspěch, již má za sebou 19 navštívených měst po celé naší zemi, včetně Jihlavy, Pardubic nebo Českých Budějovic. Celkem se zatím přihlásilo 268 hráčů, kteří se utkali v úctyhodných 408 partiích (údaje za úvodních 14 turnajů). Na ty nejúspěšnější z nich čekají v rámci celorepublikového finále, konaného 10. října na každoročním podzimním mezinárodním festivalu Deskohraní, výhry v celkové hodnotě desítek tisíc korun.

„Takový úspěch jsme ani napoprvé nečekali,“ říká o Dominion Tour jeden z hlavních organizátorů Miloš Čeřovský.

Množství přihlášek je tak velké, že už musel být prakticky zdvojnásoben počet konaných turnajů oproti plánovaným číslům. „Nejdůležitějším důvodem je asi jednoduchost hry, kterou se mnozí učí až těsně před turnajem a přesto si dobře zahrají. Hra je krátká a svižná, nabízí nepřeberné množství variant. Na turnaji se objevují i děti, které hra vyloženě baví. Některé z nich dokonce zanechají své rodiče hluboko za sebou ve výsledkové listině,“ vysvětluje si nečekaný zájem hlavní organizátor celé akce Dominion Tour, Jakub Těšínský.

Zdroj fotek: dominiontour.cz

Dominion Tour se chýlí ke konci
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Břink ve vesmíru Velká galaktická loupež – stopař, černý pasažér nebo prostý zloděj?