Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Labyront se dočkal verze pro nevidomé

Labyront pro nevidomé

Labyront je neustále se vyvíjejícím světem. Mohli jste se o něm dočíst nedávno v naší recenzi. V podstatě jednoduchá chodička s nádechem tajemna a zajímavým systémem minimalizace náhody sází hlavně na luxusní zpracování.

Tentýž týden, který vyšla naše recenze, se v pravidlech objevily nové varianty a dodatky, o kterých samotní autoři tvrdí, že se jedná o první vlaštovku následujících změn. Podle oficiálních zdrojů se mají magické karty a nové speciální figurky objevit již tento měsíc. A pracuje se i na krabici, kterou jsme při kritice hry také zmínili.

Labyront pro nevidomé

V rámci nového rozvoje hry se z výrobny sdružení TRILAB na svět podíval první oficiální prototyp deskové hry pro nevidomé. Hra byla stejně jako menší dřevěné varianty vypálena na laserovém stroji. Přinášíme vám nejen fotografie samotného prototypu, ale také obrázky z představení hry.

O nových variantách hry vás budeme informovat a připravíme také článek, který představí vliv těchto změn na hru samotnou.

Labyront pro nevidomé

Labyront pro nevidomé

Labyront se dočkal verze pro nevidomé
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Kniha Kdo je pachatel?